Spor aşığı muhtar adayı Şimşek’ten önemli projeler

      Gölcükspor Taraftar Başkanı, Hodrimeydan yönetim kurulu temsilcisi ve yeni kurulan Gölcük Asarköyspor yönetim kurulunda görev alan Hisareyn Merk...

BÜYÜT

 

 

 

Gölcükspor Taraftar Başkanı, Hodrimeydan yönetim kurulu temsilcisi ve yeni kurulan Gölcük Asarköyspor yönetim kurulunda görev alan Hisareyn Merkez Mahallesi'nin öne çıkan muhtar adayı Şenol Şimşek, muhtar olduğunda mahallesinin çehresini değiştireceğine ve ekibi ile birlikte huzurlu, tüm sorunları çözülmüş, aile ortamının sağlanacağı ve sportif aktivitelerle dolu bir mahalle ortaya çıkaracağını ifade etti. Şimşek, yayımladığı açıklamada şunları kaydetti…

 

Sadece mühür vurmayacağım

“Değerli büyüklerim, kardeşlerim, arkadaşlarım. Hisareyn Merkez Mahallesi Muhtar Adayı olarak seçmenlerimi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum. Muhtarlık, mühür vurup, ikametgah vermekten ibaret değildir. Taahhüt ettiğim işlerden bir kaç tane projemi sizin ile paylaşmak istiyorum. 

 

Spor salonumuz olacak

Okulumuzun spor salonunun halen bitmemesi büyük bir kayıptır. İnşallah muhtar olursam spor salonumuzu el birliği bitirip, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve gençlerimize hediye edeceğim. Ayrıca belirtmek isterim ki, bu konuda hiçbir belediyeden yardım beklememek şartıyla, köyümüz ve köyümüzün dışındaki iş adamlarımızın katkısıyla en kısa zamanda salonumuzu bitireceğimizin teminatını veriyorum.

 

Büyüklerimizi unutmadık

Kısmet olur ve tesisi bitirirsek, gençlerimize ve yavrularımıza, güreş, judo, karate, boks, voleybol basketbol ve jimnastik gibi sporları, gönüllü sporseverlerle ve tecrübeli antrenörlerimize yaptırmayı düşünüyorum. Değerli büyüklerimiz için de belli bir parkur oluşturup, hep birlikte köylerimizde yürüyüşler yapacağız.

 

Kadın Kooperatifi kurulacak

Köyümüzün  ve mahallemizin bayanlarına yönelik, yeni yapılan pazar yerinde haftalık veya aylık köy pazarı kuracağız. Bu pazarımızda, köyümüzde yetişen meyve, sebze, süt, tereyağı, köy ekmeği, el işleri ve buna benzer her şeyi satma imkanı olacak. Yanımızdaki köyler ile de organize bir şekilde hareket ederek, bayanlarımız arasındaki iletişimi pekiştirmek için Kadınlar Kooperatifi kuracağız. Pazarımızdan elde edilen gelir bu kooperatife aktarılacak.

 

Teşekkür ediyorum

Gölcükspor Taraftar Başkanı, Hodrimeydan yönetim kurulu temsilcisi ve yeni kurulan Gölcük Asarköyspor yönetim kurulunda görev almaktayım. Sporu çok seven birisi olarak mevcut spor kulübümüzü bulunduğu yerden daha iyi yerlere taşıyacağım. Gölbaşı Butik Otel ve Alman Şirketler Grubu'ndan Hans Bey ve Ahmet Şimşek bey efendilere verdiği tüm desteklerden dolayı çok teşekkür ederim. Sloganımız; "Unutulmuş Köyümüze Unutulmayacak Hizmet" sloganı ile çıktığım bu yolda, bana ve genç aza kardeşlerime güvenmeye devam edin. -Sevgi ve saygılarımla.”

 

25 Mart 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR