Öğrencilerden İzmit turu

Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen İzmit turuna katılan Özel Cebir Koleji 4/A sınıfı öğrencileri yaşadıkları kenti daha yakından...

BÜYÜT

Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen İzmit turuna katılan Özel Cebir Koleji 4/A sınıfı öğrencileri yaşadıkları kenti daha yakından tanıma imkânı buldular.

 

EKOPARK’TA EĞLENDİLER

Öğretmenleri Fikriye Kurşun ile birlikte tura il olarak Ekopark’tan başlayan öğrenciler burada gönüllerince eğlenerek stres attılar. Öğrenciler daha sonra Sırrıpaşa, Yeşil ve Sarı Konak, İzmit Belediye Müzesi ile Av Köşkünü gezerek kentteki tarihi yerlerin son durumunu görme imkânı buldular.

İzmit Belediyesi Çocuk Hakları Okulunda haklarını öğrencilerin İzmit turu Gölkaypark’ta yemekle son buldu. İzmit turundan oldukça memnun kalan öğrenciler” bize böyle bir imkânı sağladığı için Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a çok teşekkür ederiz” dediler. Katılan Özel Cebir Koleji öğretmenlerinden Fikriye Kurşun da “Çocuklarımızın yaşadığımız şehri tanıyarak, bilerek büyümesi açısından çok verimli bir gezi oldu. Etkinlik içim emeği geçenlere teşekkür ederim” şeklinde düşüncelerini dile getirdi.

02 Şubat 2015 Kocaeli- EğitimYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR