Dilovası AK Parti Gençlik Kolları Protokol Ziyaretlerinde

13 Ağustos 2011 tarihinde gerçekleştirilen AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Kongresi sonucunda başkanlığa seçilen Suat Şık ve yeni yönetim kurulu üye...

BÜYÜT

13 Ağustos 2011 tarihinde gerçekleştirilen AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Kongresi sonucunda başkanlığa seçilen Suat Şık ve yeni yönetim kurulu üyeleri Dilovası’nda protokol ziyaretlerine başladılar. AK Parti Dilovası Gençlik Kolları ilk ziyaretini Dilovası Kaymakamı Hasan Göç’e yaptılar.
 
İLK ZİYARET HASAN GÖÇ’E
Kaymakam Hasan Göç,AK Parti Dilovası  Gençlik Kolları Başkanı Suat ŞIK ve  yeni yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.Suat ŞIK ,AK Parti Gençlik Kolları olarak Dilovası’nda yaşayan gençlerin sosyal yaşantılarını kolaylaştırmak adına çeşitli çalışmalarda bulunacaklarını ve ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti. Yapılan ziyaretten sonra duyduğu memnuniyeti dile getiren Dilovası Kaymakamı Hasan Göç ise AK Parti  Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Suat ŞIK ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.


YAMAN’DAN GENÇLERE HEDİYE
AK Parti Dilovası  Gençlik Kolları bir  sonraki ziyaretini de Dilovası Belediye Başkan Cemil Yaman’a yaptılar.Başkan Yaman AK Partili gençlere yeni görevlerinde başarılar dileyerek bundan sonra kendilerine her konuda destek olacaklarını ifade etti. Başkan Yaman Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık ve yeni yönetimine yapacakları çalışmaları kayıt altına alabilmek için bir adet profesyonel fotoğraf makinesi hediye etti. Başkan Yaman’a çiçek takdimi yapan AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık ve yönetimi, Dilovası Belediye Başkanı Cemil YAMAN’a Dilovamızın yeniden yapılandırması ve güzelleştirmelerinden ötürü teşekkür ettiler.

21 Ekim 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR