Cihan ve Memur-Sen anlaşma imzaladı

03.03.2015 Salı günü yapılan anlaşma ile Memur-Sen üyeleri, Cihan Hastanesi’nden ayrıcalıklı olarak hizmet alacaklar. Yapılan anlaşmaya göre, Memur-S...

BÜYÜT

03.03.2015 Salı günü yapılan anlaşma ile Memur-Sen üyeleri, Cihan Hastanesi’nden ayrıcalıklı olarak hizmet alacaklar. Yapılan anlaşmaya göre, Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı 13 sendikanın üyeleri ve birinci dereceden yakınları (Ulaştırma Memur-Sen, Eğitim Bir-Sen, Toç Bir-Sen, Sağlık-Sen, Bem Bir-Sen, Diyanet-Sen, Büro Memur-Sen 1 Nolu Şube, Büro Adliye Memur-Sen, Büro Memur-Sen 2 Nolu Şube, Birlik Haber-Sen, Enerji Bir-Sen, Bayındır Memur-Sen, Kültür Memur-Sen) bu hizmetlerden faydalanacaklar.

 

20 bine yakın üyesi ve yakınları ile birlikte yaklaşık 80 bin kişiye hizmet verilecek olan bu sözleşmenin imza törenine Cihan Hastanesi Pazarlama Müdürü Murat Görlen, Pazarlama Sorumlusu Ceyda Söyle ve Memur-Sen başkanı Mehmet Akkuş ile Başkan Vekili Mustafa Ulusoy katıldılar.

Memur-Sen Başkanı Mehmet Akkuş “ Uzun zamandır üyelerimizden Cihan Hastanesi ile sağlık anlaşması yapmamız konusunda baskılar vardı, bugün nihayet sonuçlandırdık, hayırlı olsun ” dedi. Cihan Hastanesi Pazarlama Sorumlusu Ceyda Söyle ise, “Cihan Hastanesi olarak, Memur-Sen üyelerine ve yakınlarına en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

05 Mart 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR