Akçakoca Bilgievi 4. Yılını kutladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Akçakoca Bilgievi’nin dördüncü yılı pasta kesilerek kutlandı.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daires...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Akçakoca Bilgievi’nin dördüncü yılı pasta kesilerek kutlandı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür Sanat ve Konservatuar Şube Müdürlüğü’ne bağlı olan Bilgievlerinden Akçakoca Bilgievi dördüncü yılını kutladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli eğitim projelerinden biri olan Bilgievleri’nin Akçakoca Şubesi öğrencileri ve velileri ile dördüncü yılını pasta keserek kutladı.

ÇOCUKLARIN BEKLEDİĞİ TEK ŞEY “GÜLERYÜZ”
Akçakoca Bilgievi’nin kutlamalarında açılış konuşmasını yapan Bilgievleri Eğitim Koordinatörü Bahadır Bedir, “Öncelikle bizi yalnız bırakmayan, enerjimizi aldığımız öğrencilerimize ve gelerek bizi onurlandıran velilerimize çok teşekkür ediyorum. Akçakoca Bilgievimizin dördüncü yılında bile hala büyük ilgi görmesinin sebebi buraya gelen çocuklara “Bilgievini neden seviyorsun” diye sorduğumda aldığım cevaptı. Bu cevap, “öğretmenlerimiz çok güzeryüzlü olduğu için seviyoruz” şeklindeydi. Aynı şekilde velilerimizde öğretmen ablalar,abiler çocuklarımıza çok sıcak davranıyor” diyorlar. Bilgievleri olarak başarımızı, kaliteli eğitimimizin yanında güleryüzlü eğitmenlerimize borçlu olduğumuzu düşünüyorum ve onlara teşekkür ediyorum” dedi.

BİLGİEVİNİN “EN”LERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Akçakoca Bilgievi’nin dördüncü yılı kutlamalarında yıl içinde başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi. Bilgievlerinin zengin kütüphanesini en iyi şekilde değerlendirerek 4 yılda toplam 497 kitap okuyarak Bilgievi kitap okuma rekortmeni olan Semih Esim, dördüncü yıl kutlamalarında ödülünü aldı. Kitap kurdu Semih’e ödülünü Akçakoca Bilgievi Sorumlusu Ali Gölcü verdi. Bilgi evleri klasiği olan öğrencilerin davranışlarından dolayı ödüllendirildiği gurur tablosu ödülleri ve sertifikaları dördüncü yıl kutlamalarında öğrencilere verildi.

DÖRDÜNCÜ YILA ÖZEL KUTLAMA
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgievlerinden Doğu Kışla parkında faaliyette olan Akçakoca Bilgievi açılışının dördüncü yılını her zaman bilgi evlerinin yanında yer alan Toplum Destekli Polisler, Bilgievi yöneticileri ve eğitmenleri, öğrenciler ve veliler ile birlikte pasta keserek kutladı. Kutlamaya katılanlar pasta kesiminden sonra Akçakoca Bilgievi’nin dört yılını yansıtan fotoğraf sergisini gezdiler.

20 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR