KANDIRALILAR SARISU’DA YAZ’A MERHABA DEDİ

Harun Reşit Kocagöz Başkanlığındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri Sarısu Motel Kaymak Tesislerinde Yaza Merhaba dedi.Kandıralılar Derneğin...

BÜYÜT

Harun Reşit Kocagöz Başkanlığındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri Sarısu Motel Kaymak Tesislerinde Yaza Merhaba dedi.
Kandıralılar Derneğinin Yönetim Kurulu üyesi Av. Abdurrahman Kaymak ve eşi Merve Kaymak, Sarısu’da babaları Nurettin Kaymak’ın işlettiği Motel Kaymak tesislerinde Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerini eşleri ile birlikte ağırladı.
Kan ailesi Şeref Misafiri
Kandıralılar Derneği yaza merhaba toplantısının şeref misafiri Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan ve alesi oldu. Başkan Cengiz Kan toplantıya eşi Özen hanım ve Dumpınar Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinde okuyan kızı Esra Kan ile birlikte katıldı. Kandıra’daki sahil projeleri ile de ilgili bilgi verdi.
Sahnede Sertaç Tugay
Yaza Merhaba toplantısına katılanlar, haftanın iki günü Ağva’nın önemli turistik Tesislerinde sahneye çıkan Konservatuar mezunu ses sanatçısı Kandıralı Sertaç Tugay’ın birbirinden güzel eserleri seslendirmesi ile coştu.
Kandıralılar Derneği Yöneticileri Sarısu’da
Av. Merve Kaymak ile Av. Abdurrahman Kaymak’ın davetine; Kocaeli Kandıralılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Elektrik-Elektronik Mühendisi Harun Reşit Kocagöz, Başkan Vekili İşadamı Erdoğan Görgün, Başkan Yardımcıları Diş Hekimi Turan Sarı, Sigortacı Erdal Baykara, Sanayici Günay Gülcü, Genel Sekreter Kuyumcu Onur Altaş, Denetim Kurulu üyeleri; SMMM Ahsen Okyar, Burak Şirketleri Müdürü İbrahim Yılmaz, emekli Ahmet Güngör ve Reklamcı Metin Gönül, eş ve çocukları katıldı.

07 Haziran 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR