Kavan, Ayaz’a Symbol AVM ve Yaşam Merkezi’ni gezdirdi

Kısa sürede tamamlanan alışveriş ve yaşam merkezinde Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz'ı ağırlayan Kavanlar Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan,  yapımı...

BÜYÜT

Kısa sürede tamamlanan alışveriş ve yaşam merkezinde Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz'ı ağırlayan Kavanlar Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan,  yapımı tamamlanan alışveriş merkezi ile yapımı tamamlanma aşamasına gelen hastane, kongre merkezi ve otel bölümlerini gezdirdi. Başkan Ayaz, “Sürekli gelişen ve değişen 7 yıldızlı kentimiz Başiskele yatırımda yıldız olma özelliğiyle bugün bir örnek projesini daha hayata geçiriyor.

 

BAŞİSKELE GELİŞİYOR

Yatırımcı işbirliği politikamız ve teşviklerimiz ile Başiskele’nin teminatı geleceğimiz çocuklarımıza daha modern, daha gelişmiş bir kenti emanet etme arzusuyla bu gün bu yaşam merkezini geziyoruz. Burası sadece bir alışveriş merkezi değil, yaşam merkezi olarak inşa edildi. Sadece Kocaelilinin, Başiskelelinin değil, çevre illerden de misafirlerini ağırladığı gibi yurt dışından da misafirlerini ağırlayabilecek kapasiteye sahip bu merkez, Başiskele’mize hayırlı olsun” dedi.


ZABITA STANT KURDU

Başiskele Belediyesi, Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde stant kurarak hizmeti işyerlerinin yağına götürdü. Alışveriş merkezinde faaliyet verecek olan yeni iş yerlerinin iş yeri ruhsat başvuru ve takiplerini daha kolay yapabilmesi için Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın talimatıyla Başiskele Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, alışveriş merkezi girişine iki personelini görevlendirerek stant kurdu.

08 Temmuz 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR