Başkan, Ankara’da temaslarda bulundu

Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, Ankara’da bakanlıklar ve genel müdürlükler düzeyinde temaslarda bulunduBaşkan, Ankara’da temaslarda bulunduKocae...

BÜYÜT

Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, Ankara’da bakanlıklar ve genel müdürlükler düzeyinde temaslarda bulundu

Başkan, Ankara’da temaslarda bulundu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Ankara’da bakanlık ve genel müdürlükler düzeyinde temaslarda bulundu. Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, Kocaeli’ne yeni bir öğrenci yurdu yapılması, TEDAŞ’ın binasının Adalet Bakanlığı’na devri gibi konularda sonuç alacak görüşmeler yaptı.

ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDULAR
Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, başkentte Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Hasan Albayrak ile TEDAŞ Genel Müdürü Haşim Keklik’e konuk oldu. Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, Kültür ve Turizm Bakanı Günay’a Kocaeli’nde bakanlığın çalışma alanlarında yaşanan gelişmeleri aktardı.

KOCAELİ’NE YENİ YURT YAPILACAK
Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, ziyaret ettikleri Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Albayrak ile Kocaeli’nde yeni bir öğrenci yurdu yapılması konusunda görüş alışverişinde bulundu. Albayrak, Kocaeli’ne yeni bir öğrenci yurdu yapılması konusunda çalışma başlatacaklarını ifade ederken, görüşmede Arızlı Irak Konutları’nın da öğrenci yurdu olarak kullanılması gündeme geldi.

TEDAŞ’IN BİNASI ADALET’E
Ankara’daki temasları çerçevesinde Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, TEDAŞ Genel Müdürü Keklik’e de konuk oldu. Kocaeli’nde enerji alanındaki çalışmaların ele alındığı görüşmede 17 Ağustos Depremi’nin ardından atıl vaziyette bulunan İzmit’teki TEDAŞ’a ait binanın Adalet Bakanlığı’na devredilmesi talebi gündeme geldi. Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, TEDAŞ Genel Müdürü Keklik’ten Kocaeli Adliyesi’nin karşısında yer alan binanın Adalet Bakanlığı’na devri için söz aldı.

07 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR