TÜMSİAD, İZAYDAŞ’ta

TÜMSİAD yetkilileri İZAYDAŞ’ı ziyaret ederek bilgi aldılarKocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, hizmet ve çalışmalarını Kocaeli’nin s...

BÜYÜT

TÜMSİAD yetkilileri İZAYDAŞ’ı ziyaret ederek bilgi aldılar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, hizmet ve çalışmalarını Kocaeli’nin sanayici ve işadamları ile paylaşmaya devam ediyor. İZAYDAŞ son olarak TÜMSİAD yönetimini ağırladı. Çalışmaları yerinde gören TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, bir şirket iyi yönetildiğinde güzel sonuçlar ortaya çıktığına şahit olduklarını söyledi.

İŞ ADAMLARI TAM KADRO
İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ve Genel Müdür Yardımcısı Bayram Karakuş’un ev sahipliği yaptığı ziyarete, TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri, Mevlüt Demir, Şaban Akkaş, Ragıp Kurtoğlu, Emre Özbay, Murat Çalık, Bünyamin Barış, Mustafa Topal, Mehmet Emin Demirel, Olgun Kaya, Cavit Ünal, Mehmet Henifi Öztekin, Hali Banon, Halil Akpınar, Hüseyin Salihoğlu, İrfan Barış ve Nihat Yalçın katıldı.

DETAYLI SAHA TURU
İZAYDAŞ Proje Şefi Onur Uludağ, TÜMSİAD yöneticilerine İZAYDAŞ’ın çalışmaları hakkında tüm teknik detayları kapsayan bir sunum yaptı. Genel Müdür Saraç ve İZAYDAŞ yöneticileri, sunumun ardından TÜMSİAD yöneticilerinin merak ettiği soruları yanıtladı. Düzenlenen teknik gezi ile evsel atık depolama alanları, çöp gazı ve biyogaz enerji üretim tesisleri, sterilizasyon ve yakma tesisinin çalışmalarını da yerinde görme ve inceleme fırsatı bulan TÜMSİAD yönetimi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“BU TARZ PROGRAMLAR ÖNEMLİ”
TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, ziyaret programı sayesinde atık yönetimi ve tesis ile ilgili pek çok bilgiye sahip olduklarını belirterek, “Kurumların birbirleriyle tanışması anlamında yapılan bu tarz programları önemsiyoruz. Bu ziyaret bizim için son derece faydalı oldu. Aynı zamanda İZAYDAŞ’ın kurumsal anlamda profesyonelce yönetilen ve geniş bir yelpazede hizmet veren bir şirket olduğunu görme imkânı bulduk” diye konuştu.

ZİYARET HATIRASI
İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç da TÜMSİAD heyetini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz’a ziyaret anısına İZAYDAŞ logolu kristal kule armağan etti. Ziyaret programı toplu hatıra fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.

09 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR