Sağlıkçılar Yazlık’ta buluştu

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi personeli ve yakınları Sağlık-Sen Gölcük İlçe Teşkilatının düzenlediği kahvaltılı moral ve motivasyon toplantısı...

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi personeli ve yakınları Sağlık-Sen Gölcük İlçe Teşkilatının düzenlediği kahvaltılı moral ve motivasyon toplantısında bir araya geldi. Son günlerde yaşanan terör olaylarına karşı birlik ve beraberliğin her zamankinden daha fazla yaşanması gerektiğinin altını çizen Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Kerem Özgüler, bu doğrultuda sağlık çalışanları başta olmak üzere kendilerine düşen ne görev varsa yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

 

YAZLIK ILICA’DA DÜZENLENDİ

Gölcük Yazlık Tesisleri’nde gerçekleşen kahvaltılı toplantıya, Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Bahattin Koç, Sağlık-Sen Şube Başkanı Dr. Kerem Özgüler, başkan yardımcısı Mevlüt Akdere, AKP Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, sendika üyeleri, hastane personeli ve yakınları katıldı.

 

AMAÇ DEĞERLER SENDİKACILIĞI

Toplantıda konuşan Sağlık-Sen Şube Başkanı Kerem Özgüler, “Çalışmalarımızı değerler sendikacılığı olarak yürütmeyi amaç ediniyoruz. Yeni açılacak Gölcük Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanlarımızın kreş ihtiyacının olduğunu biliyoruz. Bu zorunlu ihtiyaç için yetkililerden girişimde bulunmalarını talep ediyoruz” ifadelerini kullandı. Hastanenin başhekimi Uzman Dr. Bahattin Koç ise toplantının hastane çalışanlarının kaynaşması için önemli olduğunu ifade ederek sendika yöneticilerine teşekkür etti.

04 Mart 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR