Genç TÜMSİAD’dan “Vizyon 2014 toplantısı”

   Genç Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği ( TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi’nin ev sahipliğinde ve  “Vizyon 2014 Tanıtım ve Tanışma Toplantısı” adı altında...

BÜYÜT

 

 Genç Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği ( TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi’nin ev sahipliğinde ve  “Vizyon 2014 Tanıtım ve Tanışma Toplantısı” adı altında gerçekleşen toplantıya Genç TÜMSİAD Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda sivil toplum kuruluşu da katıldı. Büyük ilgi gören mini zirvede Genç TÜMSİAD geleceğe yönelik proje ve çalışmalarını anlattı.

YOĞUN KATILIM

Kocaeli Ticaret Odası’nda gerçekleşen toplantıya Genç TÜMSİAD Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Başçı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Önder Çatan, Serhat Timur, Egemen Ertuğrul, Abdurragıp Yılmaz, Mert Dönmez,  Ufuk Yücel, Ahmet Demirel, Zafer Akkaş, Mustafa Şen, Ahmet Koçyiğit, Gökhan Akyol, Samet Çelik ve Onur Özmen katıldı.

KONUK STK’LAR

Geniş katılımlı toplantıya ayrıca, Türkiye’nin önemli birçok sivil toplum kuruluşunun Kocaeli temsilcilikleri de katıldı. Beşir Derneği, TÜBİAD (Tüm Bilim Adamları Derneği), İzmit-Körfez Semerkand Kültür Vakıfları, Buhara Gönüllüleri, Mostar Gönülleri, Semerşah Kocaeli Temsilciliği, Semerkand ve Mostar Dergisi Kocaeli Temsilcilikleri, Genç Kişisel Gelişim Kulübü ve birçok öğrenci kulübü, Nakış Gıda Temsilciliği, Genç Okur Dergisi Temsilciliği ile Genç TÜMSİAD’a yeni katılan üyeler  toplantıda yer aldı.

PROJELER ANLATILDI

Toplantıya katılan ve Türkiye’nin gelecekteki işadamları unvanına sahip olacak gençler  fikir ve projeleriyle göz doldurdu. Genç TÜMSİAD’ın kuruluş amacı olan “Milli ve manevi değerleri ön planda tutarak, liderlik ve yöneticilik vasıflarına sahip girişimci işadamı adayları yetiştirme” misyonunu en iyi şekilde kanıtladı. Derneğin gelecek plan ve projelerinin anlatıldığı toplantıya ev sahipliği yapan Genç TÜMSİAD Kocaeli Şubesi ise faaliyetleriyle ilgi odağı oldu. Kısa bir süre önce yapılanmaya başlamasına karşın kurucu Başkanı Bill Başçı olmak üzere 15 kişilik kurucu yönetim kurulunu oluşturan ve yaklaşık 50 aktif üyesi bulunan Kocaeli şubesi katılımcılardan tam not aldı.

01 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR