Yusuf: Tebessümle anılmak istiyorum

AKP Kocaeli Milletvekili aday adayı Hüseyin Yusuf, kent genelindeki seçim çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Temposunu her geçen gün biraz d...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili aday adayı Hüseyin Yusuf, kent genelindeki seçim çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Temposunu her geçen gün biraz daha artıran ve önceki günü kent genelindeki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ile geçiren aday adayı Yusuf, Petrol-İş Kocaeli Şubesi, Kocaeli Vanlılar Derneği, Kocaeli Bayburtlular Derneği, Kocaeli Tabip Odası ve Kuruçeşme Trabzonlular Derneği’nin misafiri oldu.

 

“İZ BIRAKMAK ÖNEMLİ”

Ziyaretleri sırasında çalışmaları hakkında bilgiler veren ve hedeflerinden söz eden Hüseyin Yusuf, parti içinde sürekli bir siyasi büyüklerinin olduğunu dile getirdi. Fikri Işık’ı örnek gösteren Yusuf, “Kendisi bu kentte iz bırakmış bir siyasetçi ve hizmet adamıdır. AK Parti için adamış gecesini gündüzüne katarak hizmet etmiştir ve örnektir. Keza İbrahim Karaosmanoğlu da bizim için bir abidir. Kendisi her zaman tebessümle anılacaktır” diye konuştu.

 

“GÖREVLER GEÇİCİDİR”

Partisinde birçok görevde bulunduğunu dile getiren Yusuf, “Halkımız için sorumluluk gerektiren bur yola çıktık. Görevimiz ne olursa olsun bir gün bitecek. Onun için bu bitiş sonrasında tebessümle anılmak önemlidir. Bizim hedefimiz de budur. Büyüklerimizin izinden gidebilirsek sanıyorum ki maksat hâsıl olur” dedi.

27 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR