JCI Kocaeli, 2014’de hazır

İlimizin en dinamik gençlik derneklerinden biri olan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Kocaeli Şubesi, geçtiğimiz hafta sonu yeni üyelerinin...

BÜYÜT
İlimizin en dinamik gençlik derneklerinden biri olan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Kocaeli Şubesi, geçtiğimiz hafta sonu yeni üyelerinin de katılımıyla kahvaltı gerçekleştirdi.

Emex Otel'de gerçekleştirilen kahvaltının ev sahipliğini 2013 JCI Kocaeli Şubesi Başkanı Cem Sağlık ve yönetim kurulu üyeleri üstlenirken, 2014 JCI Türkiye Başkanı Koray Erdemir, JCI Senatörü Mikail Çakmak, Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Çevik ve Şehir Tiyatroları Oyuncusu Aydın Sigalı, kahvaltının onur konuğu oldular. Yeni üyelerin JCI'ı yakından tanımaları ve birbirleriyle kaynaşmaları amacıyla düzenlenen kahvaltıda Şube Kurucu Başkanı Nail Baki, "JCI Nedir?" konulu bir sunum gerçekleştirdi.

GENEL KURUL YAPILACAK
Kahvaltı bitiminde tüm katılımcılara teşekkür eden Şube Başkanı Cem Sağlık, yeni yüzler, yeni oluşum ve yeni bir heyecanla 2014 yılına en iyi şekilde hazırlandıklarını, önümüzdeki yıl gerçekleştirecekleri yeni projelerle daha çok aktif olacaklarını söyledi ve genç lider ve girişimci ruha sahip 18-40 yaş arası Kocaelilileri derneğe üye olmaya davet etti. JCI Kocaeli Şubesi'nin 2014 Başkanı'nı seçeceği genel kurulun ise 8 Kasım tarihinde Kocaeli Fuarı içindeki Sivil Toplum Merkezi'nde gerçekleştirileceği bildirildi.

04 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR