Doğan, eski günlere gitti

1965 ten itibaren Körfez Mahallesi’nde yaşamaya başlayan, çocukluk ve gençlik dönemlerini burada geçiren Başkan Doğan, hayatının önemli kısmını geçir...

BÜYÜT

1965 ten itibaren Körfez Mahallesi’nde yaşamaya başlayan, çocukluk ve gençlik dönemlerini burada geçiren Başkan Doğan, hayatının önemli kısmını geçirdiği mahalleye giderek eski komşu ve dostlarıyla hasret giderdi. Dostlarıyla çay içip bol bol sohbet eden Doğan, eski günleri yâd etti.

 

YILLAR ÇABUK GEÇİYOR

Mahalle sakinleriyle yaptığı sohbette eski günlere giden Belediye Başkanı Doğan “Bir zamanlar bu mahallenin sokaklarında bilye oynuyorduk.  Mahallemizde güzel anılarımızla birlikte zorluklarla mücadele ettiğimiz dönemlerimizde oldu. Şimdi örnek mahalle olarak gösterilen Körfez Mahallemizi sürekli su basardı. Mahallemizde kayıkla dolaştığımız günleri unutmuş değiliz” dedi.

 

MAHALLENİN GENCİ BAŞKAN OLARAK GELDİ

Çocukluğunu ve gençliğini gördükleri, başarı hikâyesine tanıklık ettikleri o çocuğu, o genci, bir dönemin milletvekilini ve şimdilerin belediye başkanını yine aralarında görmekten büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirten mahalle sakinleri de “Milletvekilliğinizden itibaren mahallemize sahip çıkmanız bizleri çok mutlu etti.

 

MAHALLELİ GURURLU

Öncelikle sizinle birlikte alt yapı sorunumuz ortadan kalktı.  Okulumuzun tadilatını yapıp çok amaçlı salon ve öğretmenler odası kazandırdınız. Camimizi yeni baştan yenilediniz, satranç okulu açtınız. Mahalle konağımız, yeni parklarımız hepsi sizin döneminizde ve sizin sayenizde oldu.  Sayenizde mahallemiz örnek mahalle olarak gösteriliyor” şeklinde konuştular.

 

HOŞ BİR SEDA BIRAMAK İSTİYORUZ

Mahalle sakinlerinin bu düşünceleri karşısında duygulanan Başkan Doğan da “Yapmış olduğumuz hizmetlerimizle hayatımın en güzel yıllarını geçirdiğim mahallemize vefa borcumuzu ödemeye çalıştık. Belediye sınırlarımız içerisindeki 102 mahallemize ayrım yapmadan en güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz.  En büyük çabamız hoş bir seda bırakmaktır” diyerek ziyaretini tamamladı.

26 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR