Karaman: Şüphelendiğim kişilerin ismini açıklayacağım

Gebzeli iş adamı aynı zamanda DSP eski il başkanı Süleyman Karaman’ın Sultan Orhan Mahallesi Hükümet Caddesi No:21 Gebze adresindeki GemaxLife Rota Ga...

Gebzeli iş adamı aynı zamanda DSP eski il başkanı Süleyman Karaman’ın Sultan Orhan Mahallesi Hükümet Caddesi No:21 Gebze adresindeki GemaxLife Rota Gayrimenkul adlı işyerine geçtiğimiz Cuma akşamı silahlı saldırı yapılmıştı. Olayın yaşandığı anda Karaman ve konukları da mermilerin isabet ettiği iş yerinde oturuyordu. Kıl payı olayda ölen ve yaralanan olmadı. Süleyman Karaman iş yerinin kurşunlanmasının ardından polise ihbarda bulundu.

 

“ŞÜPHELENDİĞİM KİŞİLERİ AÇIKLAYACAĞIM”

Ancak geçen süre zarfında olayın failleri bulunamadı. Süleyman Karaman, olay faillerinin yakalanmaması durumunda şüphelendiği kişileri bilgi ve belgelerle açıklayacağını söyledi. Konuyla ilgili açıklama yapan Karaman, “Bir ticari ilişki sonrası benim haklarımdan feragat etmem için bana yapılan bu göz dağı nitelikli çirkin saldırıyı nefretle kınıyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada dik duruşumu sürdüreceğimi özellikle belirtiyorum” dedi.

 

“BU OLAYI İTİBARSIZLAŞTIRAMAYACAKLAR”

Sözlerini sürdüren Karaman, “Bu olay adam öldürmeye teşebbüs olayıdır. Emniyetin karşısında basit bir kurşunlama olayı değildir. Hem devlete hem bana meydan okuma, yıldırma olayıdır. Olayın faili ne zaman bulunacak bundan daha da önemlisi azmettirenlerin kim olduğu ile ilgili verdiğim ifadem ile emniyet teşkilatımız da çalışmalarını yapıyor ve bu olayın takipçisiyim. Azmettirenler şunu bilsin ki bu sebep oldukları çirkin saldırıyı yanlış yönlere çekip itibarsızlaştıramayacaklar” şeklinde konuştu.

07 Aralık 2015 Kocaeli- AsayişYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!

Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR