Hak-İş ve Romatem’den sağlık anlaşması

Kocaeli Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri ile HAK-İŞ Konfederasyonu arasında; Kocaeli ve Sakarya İlleri genelindeki Hak-İş Konfederas...

Kocaeli Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri ile HAK-İŞ Konfederasyonu arasında; Kocaeli ve Sakarya İlleri genelindeki Hak-İş Konfederasyonu üyeleri ve birinci derece yakınları hastanenin sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilmesi için kapsamlı bir sağlık hizmeti anlaşması protokolü imzalandı.

GENİŞ KATILIM

Protokol; HAK-İŞ Kocaeli İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, Şube Sekreteri Muharrem Subaşı, Çelik-İş Kocaeli Şube Başkanı Erdal Yaldız, Liman-İş Kocaeli Şube Başkanı Ahmet Ergül, Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanı M. Mesut Gökdemir, Teşkilatlanma Sekreteri Kenan Sevim, Çelik-İş Sakarya Bölge temsilcisi Rıfat Kurt, Öz-İş Sakarya İl Temsilcisi Abdurrahman Deniz, Enerji-İş Sakarya İl Temsilcisi Kubilay Beşli, Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri Başhekimi İmdat Özkul, Prof. Dr. Şükrü Gündüz, Hastane Müdürü Gülhan Taner, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Sorumlusu Çiğdem Erkurt, Fizyoterapist Volkan Durmuş İpar arasında imzalandı.

“ÖNEMLİ BİR ALANI DOLDURMAKTA”

HAK-İŞ Kocaeli İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, imzalanan sağlık anlaşmasının önemli olduğunu belirterek, “Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri  her branşta verdiği hizmet ve geniş hekim kadrosuyla  bölgemizde sağlık sektöründe önemli bir alanı doldurmaktadır. Sağlık sektörünün önemli kuruluşlarından Kocaeli Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri ile imzaladığımız sağlık anlaşmasından dolayı mutluluk duymaktayız. Bu anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

10 Ekim 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR