BAŞKAN DOĞAN ÇOCUKLARLA BİRLİKTE ŞARKI SÖYLEDİ

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisi’nde çalışmaları davam eden İzmit Belediyesi Çocuk Meclisi Çocuk Korosu’nu ziy...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisi’nde çalışmaları davam eden İzmit Belediyesi Çocuk Meclisi Çocuk Korosu’nu ziyaret etti. Önümüzdeki günlerde verecekleri konser için çalışmalarına devam eden çocukları motive etmek için gerçekleştirdiği ziyarette Doğan, İzmit Belediyesi olarak çocukları çok önemsediklerini dile getirdi.

Çocuk Koro Şefi Şule Çaycı tarafından yürütülen koronun çalışmalarını bir süre izleyen Doğan, sonrasında çocuklarla bol bol sohbet ederek onların konser heyecanını dindirmeye çalıştı. Başkan ile birlikte zaman geçirmekten oldukça keyif alan çocuklar İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a minik bir konser sundular.

DESTEĞİ İÇİN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Çalışmalar hakkında Başkan Doğan’a bilgi sunan Çocuk Koro Şefi Çaycı; “Amacımız; eğitimin bir boyutu olan sanat çalışmalarına çocuklarımızı daha fazla dahil etmek. Bu noktada Çocuk Meclisi’nde bulunan ve müziğe ilgisi olan çocukları biraraya getirerek kurduğumuz 45 kişilik koro çok güzel bir uyum yakaladı. Çok güzel işler yapıyoruz. Desteğiniz için size ve ekibinize çok teşekkür ederim” dedi.

MÜZİK SEVGİ AŞILAR

Çocuk korosunun minik konserini izleyen, onlarla birlikte şarkılar söyleyen Başkan Doğan, çok güzel bir konser izlediğini ifade ederek çocukları ve öğretmenlerini tebrik etti. Başkan Doğan; “Bizim ülkemizde eksik olan hususlardan birisi de çocuklarda müzik eğitimidir, o bakımdan bu çalışmayı çok önemsiyorum. Müzik eğitimi insanların hem sosyalleşmesini sağlar, hem de sevgi aşılar, o nedenle bu eğitimin çocuklukta başlaması gerekir. Çocukların bu güzel çalışması bizim açımızdan bir zenginlik. Çocuk korosu Şubat ayından beri yürüttüğü çalışmalarla büyük mesafe almış. İlçe sınırlarını aşıp ülke genelinde konser vermeye hazır durumdalar. Ben bu çalışmada emeği geçenleri kutluyor ve çocuklarımızın vereceği konseri merak ve heyecanla bekliyorum” dedi.

KONSERE DAVET

Çalışmaların sonucunda güzel bir işin ortaya çıktığını söyleyen Doğan, 10 Haziran Pazar saat 19.00 da İzmit Halk Eğitim Merkezi’de gerçekleşecek Çocuk Korosu konserine herkesi davet etti.

05 Haziran 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR