Beyaz Kalpler’de bilgi yarışması yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Beyaz Kalpler Eğitim ve Gelişim Merkezi ö...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Beyaz Kalpler Eğitim ve Gelişim Merkezi öğrencileri arasında ‘’genel kültür’’ konulu bilgi yarışması düzenlendi. Bu yıl 2.’si düzenlenen Beyaz Kalpler Kitap Kulübü tarafından organize edilen “2. Geleneksel Bilgi Yarışması” oldukça çekişmeli geçti.


İLK BÖLÜM 20 SORU

Beyaz Kalpler’de yapılan bilgi yarışmasına merkezde eğitim ve gelişim faaliyetlerine katılan öğrenciler, eğitmenler ve misafirler katıldı. Beyaz Kalpler Kitap Kulübü’nün jüri olarak da yer aldığı ve yönettiği bilgi yarışmasına 3’er kişilik 5 grup katıldı. Yarışmanın 20 soruluk ilk bölümünde B ve E grupları 20 soruya 20 doğru cevap vererek başarılı ve takdire değer bir yarışma çıkardılar.

 

GENEL KÜLTÜR YARIŞMASI

Bu sonuçla 1. belirlenemeyince ilave 5 eleme sorusu final bölümünde gruplara soruldu ve B grubu bu bölümde de tam puan alarak yarışmanın tartışmasız galibi oldu. Genel kültür yarışması sonucunda birinci olan grup öğrencilerine teşvik amaçlı hediyeler verildi. Bilgi yarışması sonunda Beyaz Kalpler aşçılık bölümü öğrencileri tarafından programa katılan misafirlere hazırlanan kokteyl, servis elemanlığı öğrencileri tarafından yarışmaya katılan öğrencilere ve etkinliğe katılanlara ikram edildi.

17 Haziran 2015 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR