İzmit Belediyesi, Avrupa Proje Festivali’nde

Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı Türk Ulusal Ajansı tarafından organize edilen, Bölgesel Avrupa Proje Festivali’nd...

BÜYÜT

Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı Türk Ulusal Ajansı tarafından organize edilen, Bölgesel Avrupa Proje Festivali’nde şehrimiz İzmit Belediyesi tarafından temsil edildi.

Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı’na bağlı Türk Ulusal Ajansı tarafından organize edilen Marmara Bölgesi’nde Hayat boyu Öğrenme ve Gençlik Programı kapsamında en iyi proje uygulamalarının sergilendiği İstanbul Bölgesel Proje Fuarı’nda şehrimiz İzmit Belediyesi liderliğinde, AB Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ortaklığı ile yürütülen “Yerel Gençlik Politikaları” projesi ile temsil edildi.

BAŞARI BELGESİNİ BAKAN BAĞIŞ VERDİ
“Yerel Gençlik Politikaları” projesi İstanbul, Edirne, Sakarya, Bursa, Bilecik, Tekirdağ, Kırklareli gibi yaklaşık 40 ilin katıldığı fuarda başarılı projeler arasında yer aldı. Katılımcılara proje ile ilgili sunum yapan İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi temsilcilerine başarı belgelerini AB Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış tarafından verildi. Bakan Bağış sonrasında proje standını gezdi ve İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi’ne başarılar diledi.

25 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR