Kamu-Sen’in sağlığı VM Medical Park’a emanet

‘Değer Katan Hizmet’ sloganıyla sanayinin kalbinde sağlık hizmeti veren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, sivil toplum örgütleriyle işbirliklerini a...

‘Değer Katan Hizmet’ sloganıyla sanayinin kalbinde sağlık hizmeti veren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, sivil toplum örgütleriyle işbirliklerini artırıyor. Hastaneyi son olarak Türkiye Kamu-Sen Kocaeli Temsilciliği ziyaret etti, iki kuruluş arasında bir sağlık protokolü imzalandı. Yapılan anlaşmaya göre konfederasyona bağlı sendika üyeleri hastanenin sağlık hizmetlerinden avantajlı şekilde yararlanabilecekler.

 

GENİŞ KATILIM

İmza törenine; VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı, Tıbbi Direktör Prof. Dr. Kamil Toker, Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Temel, Kurumsal Pazarlama Müdürü Züleyha Abdülbakioğlu ve Pazarlama Uzmanı Gürsel Pardün ile Türkiye Kamu-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Yaşar Şanlı, Türk Yerel Hizmet Sen Kocaeli Temsilcisi Ülfet Alnıaçık, Türk Diyanet Vakıf Sen Kocaeli Şube Başkanı Numan Uysal, Türk İmar Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ahmet Ciğerci, Türk Haber Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ayhan Altay, Türk Emekli Sen Kocaeli Şube Başkanı Ekrem Ertürk, Birleşik Emekliler Derneği Kocaeli Şube Başkanı Alp Timincioğlu ve Türk Kültür Sanat Sen Kocaeli İl Temsilcisi Turgut Dursun katıldı.

 

“HEDEF DAHA FAZLA KİŞİYE HİZMET”

Dr. Necip Kozalı, “İşbirliklerimiz sonucunda daha fazla insanımıza hizmet etmek en büyük arzumuzdur. Bölgemizin önemli sivil toplum örgütlerinden Türkiye Kamu Sen ile anlaşmış olmaktan gurur duyuyoruz" dedi. Yaptığı sunumla dernek üyelerine hastaneyi tüm detaylarıyla anlatan Dr. Necip Kozalı, önümüzdeki dönemde hastanede açılacak yeni bölümlerle ilgili de bilgiler verdi.


“ÖNEMLİ BİR İŞBİRLİĞİ”

Dr. Necip Kozalı'nın ardından konuşan Yaşar Şanlı ise “Bu protokol anlaşması ile üyelerimizin, VM Medical Park gibi bir hastaneden faydalanacak olmaları onur vericidir. Böylesine büyük bir kuruluşla sağlık anlaşması yapmak temsilciliğimiz adına önemli bir adımdır" dedi. Kısa bir hastane turu yapan konfederasyon üyeleri sonrasında VM Medical Park'tan ayrıldılar.

06 Ocak 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR