İzmit Belediyesi’nden Bakanlık çalışmasına destek

Türkiye’de en önemli sağlık sorunlarının başında gelen obeziteye karşı Sağlık Bakanlığı’nın başlattığı seferberlik çalışmasına İzmit Belediyesi de des...

BÜYÜT

Türkiye’de en önemli sağlık sorunlarının başında gelen obeziteye karşı Sağlık Bakanlığı’nın başlattığı seferberlik çalışmasına İzmit Belediyesi de destek veriyor.
İzmit Belediyesi’nin Sağlık Birimi tarafından “Sağlıklı Kilo Hareketi” kapsamında ücretsiz olarak vatandaşların vücut analiz ölçümleri yapılıyor. Nisan ayından bugüne kadar yaklaşık 2000 vatandaşın vücut analiz ölçümünün yapıldığı kaydedildi. Belediye yetkilileri vücut analiz ölçümlerinin Yuvam Akarca Emekli Evi’nde hafta içi her gün, diyetisyen hizmetinin de aynı yerde her Perşembe 13:30-17:00 saatleri arasında devam ettiğini söylediler.
ÜCRETSİZ ANALİZ
İzmit Belediyesi Yetkilileri, Real Alış Veriş Merkezi’nde de ücretsiz olarak vücut analiz ölçümü yapıldığını ilk ölçümün geçtiğimiz Cumartesi günü yapıldığını, Eylül ayı sonuna kadar her Cumartesi günü aynı yerde ölçümlerin devam edeceğini de ifade ettiler.

07 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR