Dilovası Gençlik Derneği'nden Başkan Toltar'a Ziyaret

Dilovası Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaydu, Başkan Yardımcısı İsa Adıgüzel, Genel Sekreter İbrahim Aydemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri...

BÜYÜT

Dilovası Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaydu, Başkan Yardımcısı İsa Adıgüzel, Genel Sekreter İbrahim Aydemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bedrettin Demir ve Sedat Ekici'nin, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'a yaptığı ziyarette ilerleyen süreçte Ülkemizin de gündeminde olan bonzai ve uyuşturucu madde kullanımıyla ilgili geniş kapsamlı aile ve gençleri ciddi anlamda bilinçlendirecek projelerinin ön tanıtımını yaptılar.

 

GENÇLERE MESLEK EDİNDİRECEK BİR PROJE OLACAK

Ülkemiz de ve özelinde İlçemizde gençler için en büyük tehlike olan bonzai ve uyuşturucu kullanımı hakkında projelerini anlatan Dilovası Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaydu,"Bu güne kadar gerek Dilovası gerekse Türkiye genelinde uyuşturucuyla ilgili önlemlerin yeterince alınmaması ve ailelerin gerek ilçemizde gerekse Türkiye genelinde yeterince bilinçlendirememesi uyuşturucu kullanımın artmasına sebep oldu. Dilovası Gençlik Derneği olarak uygulayacağımız proje Dilovası'nda öncelikle eğitim, sosyal etkinlik ve gençlere meslek edindirecek bir proje olacak. Bu projenin hayata geçmesi için öncelikle yerel ve idari yönetimin daha önemlisi ailelerin etnik ırk ve siyasi parti düşünce ayrımı yapmadan ciddi anlamda desteğinin olması gerekiyor" dedi. Dilovası Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaydu, önümüzdeki günlerde yerel ve idari yönetimle, gençlerinde katılacağı bir toplantı programının gündemde olduğunu ve yapılacak olan programda gençler sanayici, yerel ve idari yönetimle Dilovası'nın genel sorunları olan işsizlik ve eğitim durumları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunacaklarını da dile getirdi.

 

HER ZAMAN YANINIZDAYIM

Dilovası Gençlik Derneği'nin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'' Dilovası'nda gençliğe yönelik kalıcı ve huzur verecek her projeye canla başla destek olacağımızı bilmenizi isterim. Dilovası'nda bireysel olarak kendini değil Dilovası'nın halkını gencini ve geleceğini düşünen gençlerin olması hepimizi mutlu ediyor. Dilovası Belediyesi Başkanı olarak en büyük istek ve arzumuz Dilovası'nı genciyle yaşlısıyla hep birlikte elimizi taşın altına koyup Dilovası'nı rahat sosyal, kültürel ve eğitim alanında daha önce bayrağı devraldığımız arkadaşlarımızdan daha bir üst seviyeye taşımaktır. Dilovası'nın geleceğini inşa edecek olan her gencimize gerek Dilovası Belediye Başkanı olarak gerekse Dilovalı bir vatandaş Ali Toltar olarak her zaman yanınızdayım."  dedi.

 

Görüşmenin Dilovası Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaydu, Dilovası Gençlik Derneği Yönetimi adına Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'a çiçek takdiminde bulundu.

07 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR