Milli Eğitim, merhum ve emekli öğretmenleri unutmuyor

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler Günü Kurulu Komitesi, emekli öğretmenlere, vefat etmiş bazı öğretmenlerin a...

BÜYÜT

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler Günü Kurulu Komitesi, emekli öğretmenlere, vefat etmiş bazı öğretmenlerin ailelerine ziyaretlerde bulunuyor. Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler Günü Kurulu Komitesi ile birlikte Şube Müdürü M. Haşmet Batur da bir dizi ziyaretlerde bulundular.


SELİMOĞLU ANILDI

Bu kapsamda ilk olarak 1983 ve 1999 yılları arasında ilimizde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevi yapan ve geçtiğimiz yıl aralık ayında vefat eden Mustafa Selimoğlu’nun Şirintepe Öğretmenler Sitesi’nde bulunan evine, Emekli Maarif Müfettişi Gülmetin Bulut’a ve ailesine ziyarette bulunuldu.


BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİLER

Ardından vefat eden öğretmenlerden Ömer Çeğil’in de ailesine ziyarette bulunuldu. Şehit öğretmen Erkan Aydın ile Şehit Ergin Komut da kabri başında anıldı. Merhum öğretmenler için bol bol dua edilirken aynı zamanda ailelerine de baş sağlığı dilendi.

28 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR