Körfez FEM’den ilk 100’e üç derece

        ‘Körfez’de üniversiteye açılan kapı’ olarak kabul edilen Körfez FEM Dershanesi, yapılan sınav sonuçlarında marka olduğunu kanıtladı. Açıklanan...

BÜYÜT

 

 

 

 

‘Körfez’de üniversiteye açılan kapı’ olarak kabul edilen Körfez FEM Dershanesi, yapılan sınav sonuçlarında marka olduğunu kanıtladı. Açıklanan LYS sonuçlarına göre Körfez FEM, Türkiye genelindeki ilk 100 öğrenci arasına üç öğrenci ve 6 derece yerleştirdi.

EMRE KELEŞ TÜRKİYE 18’İNCİSİ

FEM Dershanesi öğrencisi Emre Keleş, Y-MF2 alanında Türkiye 18’incisi oldu. Berrin Kırtaç Y-MF2 alanında Türkiye 44’üncü olma başarısını gösterirken yine FEM öğrencisi Mehmet Ali Altuntaş Y-MF1 alanında Türkiye 87’ncsisi oldu.  Tunahan Kaya ise Türkiye 124’üncüsü olarak derece elde etti.

EĞİTİM, GÖNÜL İŞİ

FEM Dershanesi Körfez Şubesi Müdürü Osman Aykan, bu başarıların asla tesadüfü olmadığını söyleyerek, ‘Eğitim, gönül işidir. Yıllardır sınavlarda başarı üzerine başarı kazanan kurumumuz, bu yılda üzerine düşeni yaptı ve Türkiye genelinde ilk 100 öğrenci arasına 3 öğrenci yerleştirdik” şeklinde konuştu.

MORAL VERDİLER

Sınavda başarılı olarak Kocaeli’nin gururu olan öğrenciler ise dershane öğretmenlerinin sürekli kendilerine moral verdiklerini belirterek, “Fedakârca ve bir disiplin içerisinde bizlere eğitim veren dershane rehber öğretmenlerimiz başta olmak üzere bütün dershane hocalarımıza teşekkür ediyoruz” açıklamasını yaptı. 

01 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR