Gölcükspor yönetiminden nokta karar... YUSUF TOKUŞ İLE YOLA DEVAM!..

Şahin ve yönetimi bu sezon Gölcükspor'da başarılı bir grafik çizen teknik adam Yusuf Tokuş ile devam edeceklerini belirterek camiaya müjdeyi verdi....

Şahin ve yönetimi bu sezon Gölcükspor'da başarılı bir grafik çizen teknik adam Yusuf Tokuş ile devam edeceklerini belirterek camiaya müjdeyi verdi.

 

UTANILACAK BİR İŞ YAPMADIK

Gölcük'te bir restoranda düzenlenen toplantıya yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katılan Ahmet Şahin, akıllardaki tüm sorulara açıklık getirirken zaman zaman da sitem etti. Sezon boyunca kendilerine destek veren yerel basına teşekkür ederek sözlerine başlayan Şahin, yönetim kurulu üyelerine de emeklerinden ötürü minnettar olduğunu ifade etti. Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ile Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e ve kendilerini cesaretlendirdikleri için minnettar olduğunu belirten Şahin, önümüzdeki yıl ki olağan genel kurula kadar görevlerinin başında olduğunu söyleyerek "Sezon boyunca bir çok talihsizlikler yaşadık. İnanın bir futbol kulübünün ancak başına bu kadar aksilikler gelir. Tabii ki hatalarımız var ancak başarısız olduğumuzu ve utanılacak bir yönetim performansı sergilediğimizi düşünmüyoruz. 30 Mayıs 2017'deki olağan genel kurulumuza kadar da görevimizin başındayız. Gölcükspor seneye de üst lig hedefi olan bir kulüp olacak." dedi.

 

ADEM AMCA'YI KEŞKE DİNLESEYDİM

Ligin en iyi 2 ya da 3 kadrosundan birisine sahip olduklarının altını çizen genç başkan, sezona başladıkları Teknik Direktör Ali Beykoz'u da unutmadı ve tecrübeli teknik adama emeklerinden ötürü teşekkür etti. Gölcükspor'un 9. başkanı olan Ahmet Şahin, bir teşekkür de bir önceki başkan İsmail Gençdemir'e etti ve "Bizde hesap kitap işleri bankadan bankaya olur. 5 yıldır yönetiminde yer aldığım İsmail Bey bunu ve daha bir çok şeyi bize öğretti. Bu arada adem Amca'nın (Ellibeş) bir sözünü dinlemedim.  Bana -Futbolcu sünger gibidir. Verdikçe senden ister- demişti. O'nu keşke dinleseydim. Çok haklıymış" diyerek göndermede de bulundu. Şahin, bütçelerinin yüzde 10'u kadar borçları olduğunu, bunun da makul bir seviyede bulunduğunu ifade etti ve taraftarın maçlarına neden gelmediğini de daha detaylı sorgulayacaklarını sözlerine ekledi. Yaklaşık 2 saat süren toplantının tüm detayları yarın ki sayımızda.

 

Haber: Erdem ÖVÜÇ - Ahmet AKAY 

13 Mayıs 2016 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR