Balkan Türkleri Başkan’a konuk oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Balkan Türkleri Derneği yönetimini kabul etti. Balkan Türkleri Derneği’ne çalışmala...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Balkan Türkleri Derneği yönetimini kabul etti. Balkan Türkleri Derneği’ne çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, tüm STK’ların Sivil Toplum Merkezi’nden yararlanmalarını istedi.

YENİ YÖNETİMDEN ZİYARET
Kocaeli Balkan Türkleri Derneği Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu ile yönetim kurulu üyeleri Halit Meriç, Doğan Aydın, Hatice Korkmaz, Şükrü Ar, Prof. Dr. Recep Tarı ve M. Yunus Tezel, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Kısa süre önce yapılan genel kurulda tekrar başkanlığa seçilen Çolakoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’na yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

STM, DERNEKLERİN EMRİNDEDİR
Dernek başkanı Çolakoğlu ile yönetimine başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sivil Toplum Kuruluşları, kentimizde kendi kültürlerini yaşatmaları açısından büyük önem taşıyor. Biz de STK’lara gereken değeri ve desteği veriyoruz. Fuar içindeki Sivil Toplum Merkezimiz, STK’ların emrindedir. Burada elektrik, su, kira masrafları olmadan, sıcak ve samimi bir ortamda toplantılarını yapabilirler. Hayır, eğitim ve kültür namına kim ne yapmak isterse yardımcı olmaya hazırız’’ dedi.

13 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR