“Amacımız tüketicileri en iyi hizmeti sunmak”

    SEDAŞ yöneticileri ile Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Elmas Otel’de bir araya geldi. EMO Kocaeli Şube Yön...

BÜYÜT

 

 

SEDAŞ yöneticileri ile Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Elmas Otel’de bir araya geldi. EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fidan ve SEDAŞ CEO’su Bekir Sami Güven, imzalanan “Mesleki Uygulama Protokolü’nün” başarıyla sürdürüldüğünü belirttiler. “SEDAŞ ile EMO arasındaki mesleki diyaloğun ve sektöre yönelik teknik konularda görüş alışverişinde bulunulması amacıyla oluşturulan iletişim sürecinin, Elektrik Dağıtım sektöründe kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak Türkiye’ye örnek gösterildiğini belirterek, kurulan bu iletişimin sürekliliği ile verilen hizmete olumlu yansıma sağlamaya çalışıyoruz” dediler.

VERİMLİLİK ODAKLI ÇALIŞMALAR

Bekir Sami Güven, elektrik dağıtımının kamu hizmeti ve sosyal bir iş olduğunu ifade ederek, “Amacımız enerji dağıtımında kaliteyi yükselterek müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktır. EMO Kocaeli Şubesi ile halkımıza daha hızlı ve güvenli nasıl elektrik dağıtımı yapılacağı konusunda karşılıklı görüş alışverişi yapacağız” dedi. Güven, “Tüketicilere ve çevreye duyarlılığı artıracak, kaliteye, güvenliğe ve daha verimli çalışmalara odaklı projeler için konuların birlikte ele alınması ve değerlendirilmesi, çözüm sağlanması amacıyla görüş alışverişinde bulunulmasında büyük fayda olduğunu görüyoruz” dedi.

ALT KOMİSYON KURULDU

Etkin iletişim sağlanmasında alt komisyonun büyük bir sinerji oluşturacağını ifade eden Kocaeli Şubesi EMO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fidan “Teknik hizmet kalitesinin yükseltilmesi, enerji dağıtım sistemlerinde proje, tasarım ve tesis üretiminde sağlam, kullanışlı, güvenilir ve ekonomik bir biçimde toplum yararına yürütülmesine katkıda bulunacak önlemlerin alınması, oda üyesi mühendis-kamu-elektrik dağıtım şirketi arasındaki ilişkilerin sağlıklı olarak yürütülmesine katkı sağlamak istiyoruz” dedi. 

04 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR