İNŞAAT GÜNDEMİ burada belli olacak!

    İş makinaları, yapı elemanları, inşaat teknolojileri ve tüm inşaat sektörünün gündemini belirleyen ANKOMAK Fuarı, ziyaretçiyle buluşuyor. Alanınd...

BÜYÜT

 

 

İş makinaları, yapı elemanları, inşaat teknolojileri ve tüm inşaat sektörünün gündemini belirleyen ANKOMAK Fuarı, ziyaretçiyle buluşuyor. Alanında Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuarı olan ANKOMAK, 21 Mayıs’ta TÜYAP’ta sektör profesyonellerini buluşturmak üzere ziyarete açılıyor.

İki yılda bir düzenlenen ve yapıldığı her sene inşaat sektörünü önemli ölçüde etkileyen 20. Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı ANKOMAK  kapılarını  30 .kez açıyor. Fuar 21-25 Mayıs tarihleri arasında gezilebilecek.  ITE Group Plc.’nin Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından KOSGEB, Devlet Malzeme Ofisi, İstanbul Ticaret Odası, İzmir Ticaret Odası ve Türkiye Müteahitler Birliği desteği ile düzenlenen ANKOMAK 2014, 35 bin metrekarelik alanda gerçekleştiriliyor. 30 yıldır düzenlenen fuara, bu yıl 250’nin üzerinde firma ve yaklaşık 500 uluslararası marka katılıyor. Yerli ve yabancı 30 binin üzerinde profesyonelin fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.

UZMANLAŞTILAR

Dünyanın önde gelen uluslararası ticaret fuarları organizatörlerinden olan ITE Group plc, her yıl 17 ülkede 1100’ü aşkın personeli ile 230’u aşkın fuar ve konferans organizasyonu gerçekleştirmektedir. ITE Group, büyümekte ve gelişmekte olan pazarlarda inşaat ve makine fuarları üzerine uzmanlaşmıştır. Azerbaycan, Rusya, Sibirya, Özbekistan ve Kazakistan gibi ülkelerde inşaat ve iş makinaları fuarlarını başarıyla organize eden ITE  Group, markasını ve gücünü İstanbul fuarlarına da taşıyor.

YURTDIŞINDAN BÜYÜK İLGİ

Bir önceki fuarda 80 farklı ülkeden profesyonel ziyaretçi ağırlayan ANKOMAK bu yıl da Avrasya bölgesinin iş makinaları yenilik ve fırsatlarını sunan uluslararası buluşma platformu niteliğinde geçecek. Özellikle Balkanlar ve Yakın Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere Irak, Romanya, Bulgaristan ve İran’dan yoğun ziyaretçi katılımı bekleniyor. Ayrıca, başta Kosova olmak üzere doğu Avrupa ülkelerinde de yapılan tanıtım ve işbirlikleri çerçevesinde, fuarımıza bu bölgeden de yüksek oranda bir ziyaretçi katılımı beklenmektedir.

YILIN EN ÖNEMLI ETKINLIĞI

ANKOMAK, profesyoneller için sektör analizi yapmak, pazarın durumunu görmek, alternatifleri inceleyebilmek adına sektörde yılın en önemli etkinliği. Fuarın zamanlaması, özellikle mega projeler ve kentsel dönüşüm ile ivmelenen inşaat sektörüne artı değer sağlayacak. Birçok önemli markanın temsilciliklerinin yanı sıra Türkiye'nin çok önemli imalatçı firmalarının da yer aldığı fuar, 4 kapalı salon ve açık alanda  düzenleniyor.

DAMGA VURACAK

20. Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı ANKOMAK, 5 gün süresince sektörün gündemine damga vuracak. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde  yapılacak fuar, 21–25 Mayıs tarihleri arasında 10:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

14 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR