Abdullah Duman: 6 buçuk milyon TL kar hedefimiz var

Kurban  Bayramı münasebetiyle İzmit Orman İşletme Müdürlüğü personeli bayramlaştı. İzmit Orman İşletme Müdürlüğü lokalinde gerçekleştirilen bayramlaş...

BÜYÜT

Kurban  Bayramı münasebetiyle İzmit Orman İşletme Müdürlüğü personeli bayramlaştı. İzmit Orman İşletme Müdürlüğü lokalinde gerçekleştirilen bayramlaşmaya, İzmit Orman İşletme Müdürü Abdullah Duman, İzmit Orman İşletme Müdür Yardımcısı Hacı Ahmet Çiçek, Kadastro Mülkiyet Şefi İlke Hilal Şensöz, İzmit Orman İşletme Şefi İlker Özoğlu, Taşköprü Orman İşletme Şefi Hakan Mercan, Derince Orman İşletme Şefi Gökhan Uludaş, Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefi Yaşar Özbaş ve İzmit Orman İşletme personeli katıldı.

 

“KIRGINLIKLARIN UNUTULMASI GEREKEN ZAMANLAR”

Kurban Bayramı’nın önemine değinen Müdür Abdullah Duman , “Bayramlar küslüklerin, kırgınlıkların unutulması gereken zamanlardır. Hem ülke, hem kurum hem de kişisel anlamda kırgınlıkların olmadığı bir yıl geçirmeyi diliyorum. Hayatımızdan kırgınlıkları çıkarırsak hayata daha olumlu ve daha güzel bakmış oluruz. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun” şeklinde konuştu.

 

“YANGINLARA KARŞI TETİKTEYİZ”

2015 yılının geçen yıla göre daha kurak geçtiğini ifade eden Müdür Duman, “Müdürlüğümüz yangına hassaslık konusunda 1. derece hassaslığa sahip. Yangın riskimiz çok yüksek. Bu yıl 13 yangına müdahale ettik. Şuanda büyük bir kaybımız yok. 65 işçi arkadaşımız yangın ekibinde çalışmakta. Üstün gayretleri ve çalışmaları sayesinde yangınlara zamanında müdahale ettik ve her an tetikteyiz. Yağışların artmasıyla birlikte işimiz biraz daha hafifleyecek” dedi.

 

“LOKOMOTİF KONUMUNDAYIZ”

Önümüzdeki yılın kar hedefini de açıklayan Abdullah Duman, “Üretim açısından bu yıl daha iyiyiz. 6 buçuk milyon TL kar hedefimiz var. Bölge müdürlüğünün lokomotifi konumundayız. Endüstriyel plantasyon anlamında Türkiye’deki ilk işletmelerindeniz. Ekim sonu kasım başı gibi dikim işlerine başlıyoruz. 2016 yılı bütçe görüşmelerimizi bayramdan önce yaptık. Programlarımızı yüzde 100 gerçekleştirme hedefindeyiz” ifadelerini kullandı.

28 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR