Pekcan: AKP’nin başörtülü papatyaları var

HAS Parti Kartepe İlçe Teşkilatı’nın kahvaltısına katılan İl Başkanı Erol Pekcan, “Önceden Anavatan Partisi’nin papatyaları vardı, şimdi ise AKP’nin b...

BÜYÜT

HAS Parti Kartepe İlçe Teşkilatı’nın kahvaltısına katılan İl Başkanı Erol Pekcan, “Önceden Anavatan Partisi’nin papatyaları vardı, şimdi ise AKP’nin başörtülü papatyaları var” dedi.

HAS Parti Kartepe İlçe Başkanı Ahmet Batmanlar’ın önceki gün Kartepe Düğün Salonu’nda kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya Has Parti il Başkanı Erol Pekcan, İl Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Kolat, Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Tuba Demir, Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Sezgin, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. Kahvaltıda gelenlerin arasında çocuk ve kadınların sayısının fazla olması HAS Parti İl Başkanı Erol Pekcan’ın gözünü doldurdu. Kahvaltıda seçim sürecini ve kendi partilerini değerlendiren Batmanlar, Büyükşehir Belediyesini insanları kandırdığını iddia etti.

KENTKART PARASINA LAPTOP
Kahvaltıda konuşmasına devam eden Batmanlar, “Elimizden gelenin fazlasını yaparak diğerlerinden farklı olmaya çalışıyoruz. Kartepe’de 540 kişiyi bir araya getirerek yeni bir gelecek kurmaya çalışıyoruz. Herkes bize parti kuramaz seçime gidemez demişlerdi, ama biz son gazla ilerliyoruz. Siyaseti yeniden format atarak bu yolda ilerliyoruz. Siyasi üslubumuzu değiştirerek herkesi bu üslupla siyasete davet edeceğiz. Ötekileştirmeden siyaset yapacağız. Kandırmadan çalışmalarımı gerçekleştireceğiz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı oyunlarla dağıttığı laptopların parası için bizlerden kentkartı almamızda zorluyorlar” dedi.

AKP’NİN PAPATYALARI
Daha sonra Has Parti İl Başkanı Erol Pekcan konuşma yaparak yeniden onurlu bir millet haline gelebilmek için çalışacaklarını belirtti. konuşmalarına devam eden Pekcan, “ Has Parti meyvelerini toplamaya zaman içinde başlayacak. Ancak bunun için din, mezhep farkı gözetmeksizin çalışmalıyız. AKP’nin eline yüzüne bulaştırdığı siyaseti biz yeniden şekillendirmeliyiz. Önceden Anavatan Partisi’nin papatyaları vardı, şimdi ise AKP’nin başörtülü papatyaları var” dedi.

20 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR