Doruktakiler 2010 sahiplerini buldu

Gazeteniz KOCAELİ’nin geleneksel organizasyonu Doruktakiler 2010’un ödül töreni önceki akşam Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde yapıldı. Büyük bir jüri t...

BÜYÜT

Gazeteniz KOCAELİ’nin geleneksel organizasyonu Doruktakiler 2010’un ödül töreni önceki akşam Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde yapıldı. Büyük bir jüri tarafından belirlenen isimler, ödüllerine kavuştu.

Çeşitli alanlarda ilimize hizmet eden kişileri onurlandırmak ve hizmetlerinin kalitesini artırarak kentimize daha fazla katkıda bulunmalarını sağlamak amacıyla gazeteniz KOCAELİ tarafından 1992’den beri düzenlenen Doruktakiler ödülleri yine sahiplerini buldu. Yaklaşık 50 kişilik büyük jüri tarafından ince elenip sık dokunarak belirlenen Doruktakiler 2010’un ödül sahipleri önceki akşam Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.

HEYECANLA ÇALIŞIYORUZ
İlginin büyük olduğu törenin açılış konuşmasını yapan gazetemiz Genel Müdürü Erkan Ünal, “Bu kentin en eski gazetesi olan KOCAELİ, kent halkının menfaatini koruma yolunda 36 seneyi geride bıraktı. Gazetemizin bugüne kadar gelmesinde emeği geçmiş herkese bu vesileyle teşekkür etmek isterim. Bu kurumda çalışan herkes kentimizde yaşananları kent halkına en hızlı ve doğru bir şekilde aktarma sorumluluğunun bir parçası olarak heyecanla çalışıyor” ifadelerini kullandı.

KATKISI ÇOK BÜYÜK
Ardından söz alan Vali Ercan Topaca, “Başarıların ödüllendirilmesi önemlidir. Bir kişiyi teşvik ettiğiniz zaman, o kişi başarılı olmasa bile başarılı hissetmeye başlar. Devlet ve özel sektörde başarıyı ödüllendirme insanları yüreklendirmede ödüllendirmek önemli enerji vermektedir. KOCAELİ, 20 yıldır pek çok kişiyi ödüllendiriyor, yüreklendiriyor. Kocaeli’ye de önemli katkısı olmaktadır. Kocaeli, Türkiye’nin yıldızıdır. Bu yıldızı hep birlikte parlatalım” dedi. Konuşmaların ardından ödüle layık görülen isimlere ödüllerini Vali Topaca takdim etti.

KATILIM YOĞUNDU
Törene Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Özdemir, İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu, Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli, Baro Başkanı Tamer Solakoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Fahim Kılıç, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammed Saraç, KOTO Başkan Yardımcısı Burhan Kasım, MOBESKO Başkanı Ramazan Baştürk, CHP Milletvekili adayları Mehmet Hilal Kaplan, Haydar Akar ve Tuba Aydın ile AKP Milletvekili Adayı İlyas Şeker de katıldı.

30 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR