Büyükşehir'de Coca Cola yasaklandı

  İsrail’in Filistin’de uyguladığı ve devam eden katliamın ardından İsrail ürünlerine boykot çığ gibi büyüyor. Bu kapsamda Kocaeli Büyükşehir Belediye...

 

İsrail’in Filistin’de uyguladığı ve devam eden katliamın ardından İsrail ürünlerine boykot çığ gibi büyüyor. Bu kapsamda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yayınladığı mesajda İsrail ürünlerini boykot ettiklerini açıkladı.

AÇIK HAVA HAPİSHANESİ

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu “ İsrail, işgalci olduğu Filistin’de terör estirmeye devam ediyor. Mübarek Ramazan ayında, Kocaeli’nin onda biri kadar büyüklükte olan bir toprak parçasına, dört bir yandan kuşatılmış açık hava hapishanesi Gazze’ye, havadan, karadan, denizden amansız, orantısız, insafsız saldırılarda bulunuyor. İsrail’in Gazze’ye yaptığı bu saldırılarda, yüzlerce kişi şehit oldu, binlerce kişi yaralandı, onbinlerce kişi evsiz kaldı.

İNSANLIĞIN ONURU İÇİN ÇARPIŞIYORLAR

Gazze’nin kahraman çocukları, Gazze’yi insanlığın son kalesi olarak korumaya devam ediyorlar. Ablukaya, ambargoya, teröre, işgale hayır diyorlar. Kendi vatanlarında adalet, huzur, kardeşlik, barış içinde yaşamak istiyorlar. 7’den 70’e hem kendilerinin hem insanlığın onuru için çarpışıyorlar, yaralanıyorlar, şehit oluyorlar. Anasız, babasız, evlatsız bir hayatı, İsrail terörü gölgesinde yaşamaya tercih ediyorlar."dedi.

22 Temmuz 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Posco eleman alacak mask
Posco eleman alacak

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR