KYÖD’TE DEVİR TESLİM YAPILDI

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği’nde(KYÖD) önceki akşam devir-teslim töreni yapıldı. 2 yıllık başkanlık yapan Hakan Tanta, görevini Haşmet Belen’e devre...

BÜYÜT

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği’nde(KYÖD) önceki akşam devir-teslim töreni yapıldı. 2 yıllık başkanlık yapan Hakan Tanta, görevini Haşmet Belen’e devretti. KYÖD’ün kongresinde divan başkanlığı yapan Kocaeli eski Milletvekili Bekir Yurdagül de törende hazır bulundu. KYÖD’ün Hakan Tanta döneminde önemli bir yer edindiğini, Belen’in derneği daha yukarılara taşıyacağına inandığını belirten Bekir Yurdagül, üyelerin KYÖD’e sahip çıkmalarını istediği konuşmasında, “KYÖD yönetimlerinin kente sahip çıkmak adına, halkı yönlendirme ve kamuoyu oluşturma gibi ağır bir sorumluluğu var. Toplum olarak her işi seçtiklerimizin yapmasını bekliyoruz ama katkı vermiyoruz. Çözümler için üyelerinde katkı vermeleri gerekiyor” ifadelerini kullandı. Yurdagül, yeni yönetimin yer sorunu çözeceğine inandığını söyledi.
SATIN ALMAK İÇİN
KOMİSYON KURDUK
Devir teslim töreninde ayrıca görevini Belen’e devreden Haşmet Belen de kısa bir kpnuşma yaptı. Yurdagül’ün kuruma sunduğu katkıları anlatan Belen şöyle konuştu, “Başkanlık görevim bitmesine rağmen bir yönetim kurul üyesi gibi verilen görevleri yerine getireceğim. KYÖD çizgisinden asla sapmayacaktır. Yurdagül, KYÖD’ün tüm etkinliklerinde yer almıştır. Güzel hizmetler üretilmiştir. Öncelikli projemiz içinde bulunduğumuz yeri satın almaktır. Zor bir iştir, biz talipliyiz, Büyükşehir Belediyesi’nin istediği bedel yüksek, fiyat makul seviyede olmalı, yardımcı olmalarını isteyeceğiz. Satın alınması için eski başkanların yer aldığı 7 kişilik komisyon kurduk, çalışma başlatıldı.”
GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI:
Haşmet Belen başkanlığındaki KYÖD yönetim kurulu devir-teslim töreni sonrası görev bölümü de yaptı. Turgay Yılmaz ve Fügen Avdan 2’nci başkanlık, Şeyda Bilgisu Ekren Genel Sekreter ve Cumhur Küçükbalkan da Sayman oldu. Fatih Mehmet Çağlar, Başar Değer, Pelin Emir ve Bülent Altınyaz üye olarak görev yapacak.

05 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR