Murat Öztürk’e, Yonca Evcimik’ten teşekkür

Geçtiğimiz günlerde de kendisine farklı ve çok özel bir taleple gelmişler. Öztürk’ü bizzat arayan sanatçı Yonca Evcimik, İstanbul Arnavutköy’de bulun...

Geçtiğimiz günlerde de kendisine farklı ve çok özel bir taleple gelmişler. Öztürk’ü bizzat arayan sanatçı Yonca Evcimik, İstanbul Arnavutköy’de bulunan hayvan barınağındaki köpeklerin durumu hakkında bilgilendirmede bulunmuş ve hayvanların olumsuz şartlarının iyileştirilmesi için destek istemiş.

Sanatçı ile birlikte Arnavutköy’e giden ve burada Bolluca Köyü’ndeki hayvan barınağına bir ziyarette bulunmuş. Öztürk, barınaktaki köpeklerin içler acısı halini bizzat görmüş. Mekanda bulunan yaklaşık 7 bin civarındaki köpeğin, 400 kadarının hastalık ve bakımsızlıktan neredeyse ölmek üzere olduğuna şahit olmuş.

Köpeklerin bu köy bölgelerine kamyonlarla getirilip bırakıldığını dile getiren Öztürk, hayvan severlerin yardımlarının da yetersiz kaldığını gördüklerini dile getirdi. Öztürk ayrıca Yonca Evcimik gibi ünlü bir isimden gelen ardım teklifini de seve seve kabul ettiğini de sözlerine ekledi.

Öte yandan Yonca Evcimik de, sosyal medya üzerinden Murat Öztürk’e yaptığı bir paylaşım ile teşekkür etti. Twitter ve Instagram sayfasında paylaşan ve Öztürk’ü minnet duygularını ifade eden sanatçı Evcimik, “Bolluca’daydık… Hayvan sever Murat Öztürk (Kocaeli) sağ olsun günümüzü kurtardı… Yarın belki de siz gidersiniz” şeklinde bir mesaj yayınladı.

05 Mart 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR