Kırat İzmit'te şahlandı

Geçtiğimiz günlerde Doğru Yol Partisi İzmit İlçe Başkanlığı görevine atanan Metin Palabıyık, yönetim kurulu üyelerini basın açıklamasıyla tanıttıAlemd...

BÜYÜT

Geçtiğimiz günlerde Doğru Yol Partisi İzmit İlçe Başkanlığı görevine atanan Metin Palabıyık, yönetim kurulu üyelerini basın açıklamasıyla tanıttı

Alemdar Caddesi Medine Apartmanı 3'ncü katta bulunan parti binasında yönetim kurulu üyeleriyle basın açıklaması yapan DYP İzmit İlçe Başkanı Metin Palabıyık, "Küllerinden doğan partimiz geçmişten gelen köklü yapısıyla iktidar yürüyüşünü İzmit'ten başlattı. Kırat yeniden şahlandı ve gümbür gümbür geliyor" dedi.

GENÇLER HERŞEYİMİZ
Palabıyık, yeni yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra partinin il ve ilçe gençlik kollarına yeni katılan gençleri de basına tanıtırken, "Gençler bizim her şeyimiz. Geleceğimiz olan gençlere en büyük değeri geçmiş yıllarda olduğu gibi yine Doğru Yol Partisi vermekte ve vermeye devam edecek. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın" dedi.

AK PARTİ'DEN TRANSFER
Palabıyık, AKP gençlik kollarından da transferleri olduğunu, ilerleyen süreçte diğer partilerden de DYP'ye transferlerin devam edeceğini ifade ederek, "Biz öncelikle yerelde, sonrasında da genel seçimlerde ülkenin iktidarına yeniden talibiz. Her geçen gün büyüyen partimizin iktidarında güzel günler uzak değil" diye konuştu.

AKTAŞ'TAN TEŞEKKÜR
Doğru Yol Partisi İzmit İlçe Başkan Yardımcılığı görevine getiren, İzmit'in tanınan ve sevilen esnaflarından Murat Aktaş da yaptığı açıklamasında, "Bu oluşumda sevgili büyüğümüz, eski nüfus müdürümüz, sevgili babam Nihat Aktaş'ın destekleri bizleri fazlasıyla onurlandırdı. Bu anlamda babam ve diğer partili büyüklerimize teşekkürü bir borç biliyorum" dedi.

YÖNETİM KURULU
DYP İzmit İlçe Teşkilatı şu isimlerden oluştu:
Metin Palabıyık, Murat Aktaş, Derya Koç, Serdar Arıcı, İbrahim Bayraktar, Gülsema Bayraktar, Hülya Öztürk, Zekai Çetinkoz.

30 Nisan 2013 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR