Milletvekili Haydar Akar, Ellibeş’i ziyaret etti

Milletvekili Akar, ziyaret etmede biraz geç kaldık. Yerel seçimler sonrasında Meclisin yoğun programları nedeniyle arzu ettiğimiz bu ziyaretimizi, TB...

BÜYÜT

Milletvekili Akar, ziyaret etmede biraz geç kaldık. Yerel seçimler sonrasında Meclisin yoğun programları nedeniyle arzu ettiğimiz bu ziyaretimizi, TBMM Tatile girmiş olmasından faydalanarak gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Mehmet Ellibeş’e kardeşime görevinde ve yeni döneminde başarılar diliyorum. Gölcük’ü yakından takip ediyor İlçemizin sorunlarının Ankara’da çözüm bulması noktasında her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha yenilemek istiyorum.

 

Zira Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile sadece burada değil Ankara’ya geldiğinde Mecliste de buluşup Gölcük için yapılması gereken konular üzerinde istişarede bulunuyoruz. Bizlerin nasıl katkı sağlarız bunları görüşüp konuşuyoruz.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, öncelikle Milletvekilimiz Akar’a bu güzel ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Güzel bir dostluğumuz ve iletişimimiz var. Farklı zamanlarda bir araya gelerek Gölcük ile ilgili konularda istişarelerde bulunuyoruz, fikir alışverişinde bulunup bu doğrultuda kendisi her zaman pozitif katkı sağlamaktadır. Kendisine yapmış olduğu bu nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

08 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR