Körfez Ticaret Odası, Belgrad iş gezisini tamamladı

Körfez Ticaret Odası (KTO) yöneticileri ve bölgedeki iş adamlarından oluşan heyet, yurt dışı ticaret hacimlerini artırmak ve yurt dışındaki ticari ve...

BÜYÜT

Körfez Ticaret Odası (KTO) yöneticileri ve bölgedeki iş adamlarından oluşan heyet, yurt dışı ticaret hacimlerini artırmak ve yurt dışındaki ticari ve mesleki faaliyetlerinin nasıl yönlendirildiğini ve yurt dışındaki ticaret Odalarının çalışma şekillerini görme ve analiz edilmesini sağlamak amacıyla Sırbistan/Belgrad’a gezi düzenledi.

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, Meclis Başkanı Güngör Ayhan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin de katılımının yoğun olduğu gezide Belgrad Büyükelçiliği ve Belgrad Ticaret Odası ziyaret edildi. Belgrad Ticaret Odasına yapılan ziyarette meslek kuruluşları ile toplantı gerçekleştirildi ve mobilya, inşaat ve gıda sektörlerinde ikili iş görüşmeleri yapıldı.

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, her iki kurumun Üyeleri arasında gerçekleştirilebilecek iş görüşmeleri için zemin oluşturduklarını belirterek, “Belgrad’a düzenlemiş olduğumuz iş gezisi ile burada ikili iş görüşmeleri yapma, yatırım fırsatları ve Belgrad’taki iş olanakları ile finansman imkanları hakkında bilgi edindik. Körfez Ticaret Odası olarak yurt içi ve yurt dışı iş gezileri düzenliyoruz. Yaptığımız faaliyetlere olan talepler her seferinde bir öncekinin önüne geçiyor buda bizim çalışma azmimizi artıyor. Körfez Ticaret Odası üyelerine hizmet etmek için elimizden geleni var gücümüzle yapmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

28 Ekim 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR