Kurt: Civelek, bakan olsun

Civelek; KSO, İKM ve Minibüsçüler Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette söz alan Oda Başkanı Kurt “Bizim gönlümüzde başkanımızın mecliste olması ve hatta...

BÜYÜT

Civelek; KSO, İKM ve Minibüsçüler Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette söz alan Oda Başkanı Kurt “Bizim gönlümüzde başkanımızın mecliste olması ve hatta bakan olması yatıyor” açıklamasında bulundu.

 

AKP İl Başkanlığı’nın 5’nci olağan kongresi öncesinde İl Başkanı Mahmut Civelek ziyaretlerine devam ederek davetiyeleri veriyor. İl Başkanı Civelek, Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Esnafları Odası Başkanı Mustafa Kurt, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve İKM Başkanı Ahmet Emre Aydın’ı ziyaret etti.

 

DAVETİYELERİ DAĞITIYOR

İl Başkanı Civelek ilk ziyareti KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nu oda binasında ziyaret etti. AKP 7 Şubat’ta Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla Şehit Polis Recep Topaloğlu Stadı’nda il kongresini gerçekleşecek. Kongrede Genel Merkez’in kararı ile Şemsettin Ceyhan il başkan adayı olarak gösterildi. Mevcut İl Başkanı Mahmut Civelek ise çam fidanı şeklinde olan il kongresi davetiyelerini dağıtmaya başladı.

 

GENİŞ KATILIM

Civelek, KSO Başkanı Ayhan Zeytioğlu’nu makamında ziyaret ederek il kongresi davetiyesini takdim etti. Civelek’e İl Başkan Yardımcıları Mehmet İpşiroğlu, Mehmet Öztürk ve Orhan Barış eşlik ederken, yönetim listesini oluşturma çalışmaları yapan İl Başkan Adayı Şemsettin Ceyhan ise katılım göstermedi.

 

CEYHAN LİSTE YAPIYOR

7 Şubat’ta çok az bir zaman kaldığını belirten Mahmut Civelek, “Elimizde dağıtılması gereken 5 bin davetiye var az değil.  İlçe başkanlarımızda dolaşıyor ama İl Başkanı olarak bizzat gezip davetiye dağıtıyorum. Kongremize katılmanızdan onur duyarım. İl Başkanı Adayımız Şemsettin Ceyhan liste yapmakla meşgul olduğu için bize katılmadı onun işi daha zor tabi” diye konuştu.  KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ise kongreye katılıp Başbakan Davutoğlu ile görüşüp ilimizin sanayi sorunlarını paylaşmanın iyi bir fırsat olacağına vurgu yaparak, “Başbakan’ımıza ileteceğimiz sorunlarımız var. Büyük bir sorun çıkmadığı takdirde katılım göstereceğim” dedi.

 

20 GÜNE LASMAN YAPILACAK

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek KSO ziyareti sonrasında İzmit Kent Merkezi Esnafları Derneği (İKM) Başkanı Ahmet Emre Aydın’ı ziyaret etti. Civelek’e www.izmitalisveris.com adresiyle İzmit esnafının e-ticaretten yararlanması için çalışmayı başlattıklarını anlatan İKM Başkanı Ahmet Emre Aydın, “Sitemizi 20 gün içerisinde tanıtacağız. İzmit’teki esnafların e-ticaretten faydalanması için bu siteyi kurduk.2014 yılında e-ticaret sisteminde 34 milyon lira alışveriş yapıldı. 2015 yılındaki hedef ise ticaret hacminin 65 milyon lira olması bekleniyor. Bizde İzmit esnafının e-ticaretten pay almasını istiyoruz. 20 güne kadar lansman yapılacak. Tanıtımından sonra site hayata geçecek. Esnaflar kendi ürünlerini buraya koyacak. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile kapıda ödeme sistemi getirdik. Buradan diledikleri ürünü satabilecekler” diye konuştu.

 

DAVETİYE VERDİ

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek daha sonra Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Esnafları Odası Başkanı Mustafa Kurt ve 5’nolu Şehiriçi Minibüsçüler Odası Başkanı Hasan Öztürk’ü ziyaret ederek 7 Şubat’ta yapılacak olan il kongresi davetiyelerini takdim etti. Civelek’e ziyarette İl Başkan Yardımcıları Mehmet Öztürk ve Orhan Barış’ta eşlik etti.

 

CİVELEK BAKAN OLSUN

Ziyarette konuşan Mustafa Kurt, “Bizim gönlümüzde başkanımızın mecliste olması ve hatta bakan olması yatıyor. Vekil olursa Ankara’da Kocaeli’de yaptığınız hizmetlerden daha fazlasını yapacağınızdan eminiz. Önce vekil, sonra bakan olmanızı isteriz bu camia her zaman arkanızda” ifadelerini kullandı.  Mustafa Kurt’a temennileri için teşekkür eden Başkan Civelek, ”Kimse bize çalışmadınız diyemez bu kent için elimizden geleni yaptık ve çalıştık” diye konuştu. Serkan BORLAK

03 Şubat 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR