Ağdağ: Bütün aday adayların şanı eşittir

Genel merkeze milletvekilliği aday adaylık başvurusunu yapan Rıza Ağdağ, “Partimize 30’a yakın kişinin aday aday olacağını tahmin ediyorum. Bütün aday...

BÜYÜT

Genel merkeze milletvekilliği aday adaylık başvurusunu yapan Rıza Ağdağ, “Partimize 30’a yakın kişinin aday aday olacağını tahmin ediyorum. Bütün aday adayların da şansı eşittir” dedi.

MHP’den Kocaeli milletvekili aday adayı olan Rıza Ağdağ, önceki gün Ankara’ya giderek MHP genel merkezine resmi başvurusunu yaptı. Ağdağ, Ankara dönüşünde MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak’ı ziyaret ederek seçim süreciyle ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Resmi başvurusunu yaptığını artık resmen aday adayı olduğunu söyleyen Ağdağ, “Şimdiye kadar hep laik bir anlayışla gece gündüz bir milletvekili gibi partim için çalıştım. Aday adaylığımı açıkladıktan sonra 3.5 aydır ilçe ve mahalle teşkilatlarını tek tek dolaştım. Bu seçim sürecinde çalışmalara hızla devam ediyorum” dedi.

ÇALIŞMAYA DEVAM
Ağdağ, “ Partimize 30’a yakın kişinin milletvekilliği aday adayı olacağını tahmin ediyorum. Bütün aday adayları eşittir. Partiler arasında sadece partisi için çalışan ve kendi aralarında hesaplaşmayan, rekabet içinde olmayan aday adayları MHP çatısı altındadır. Sahaya inmeye, seçmenlerle buluşmaya devam edeceğiz. Şimdiye kadar düzenlediğim programlarda bine yakın insanla, teşkilatların düzenlediği programlarda ise iki bin insanla bir araya geldim. Sadece 8 Mart Kadın Günü’nde 800 kadınla bir araya geldik. Ulaşmadığım noktalara da ulaşmaya çalışıyorum” dedi.

18 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR