Gönül köşk’te

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon Başkanı Kocaeli Milletvekili Aziz...

BÜYÜT

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon Başkanı Kocaeli Milletvekili Azize Sibel Gönül ve Gümüşhane Milletvekili Kemalettin AYDIN’ı Çankaya köşkü’nde kabul etti.

Cumhurbaşkanı,TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu ile Aile ve Sosyal politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanan ''Biz de varız'' bildirgesine imza attı.

Aile Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin,TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Kocaeli Milletvekili Azize Sibel Gönülve Komisyon Başkanvekili Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın tarafından sunulan bildirge Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından imzalandı.

Çankaya Köşk’ünde, ''Biz de Varız'' bildirgesi hakkında bilgi veren Gönül, Cumhurbaşkanı’na bildirgeye yönelik desteklerinden ötürü teşekkür etti.Kampanyaya, tüm erkek milletvekillerinin destek verdiğini anlatan Gönül, amaçlarının erkekleri kadına yönelik şiddet karşıtı tutumun içerisine çekmek olduğunu ifade etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile birlikte kadına yönelik şiddetin önlenmesi amacıyla çeşitli kampanyalar yürüttüğünü ifade eden Sibel Gönül, Bildirgeyi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in de imzaladığını anımsatarakkatkılarından ötürü Cumhurbaşkanına teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ''Şiddetin her türlüsüne karşıyız. Kadına yönelik şiddete seyirci kalmayacağımızı belirterek, bildirgeyi imzalıyorum'' dedi.

14 Aralık 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR