Aydın Ünlü; 'FETÖ, PKK, IŞİD iblis artıkları'

Yapılan terör olaylarına tepki gösteren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü “Türkiye’nin düşmesini gözleyen FETÖ, PKK, İŞİD gibi iblis artıkları hak ettikleri...

Yapılan terör olaylarına tepki gösteren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü “Türkiye’nin düşmesini gözleyen FETÖ, PKK, İŞİD gibi iblis artıkları hak ettikleri cezayı bulacaklardır” derken, MHP’de başlayacak olan yenilenmede partiye zarar veren isimlerin kesinlikle olamyacağını açıkladı

MHP Kocaeli ll Teşkilatı olarak çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir diyen Ünlü “Gaziantep'te meydana gelen katliamı lanetle kınıyoruz. Barbarlar, insan kanıyla beslenen vahşiler masum ve mazlum canlara acımadan kıydılar. Gazi ilimizin Şahinbey İlçesi Beybahçe Mahallesi'nde kına gecesi için toplanan vatandaşlarımızı canlı bomba dehşetiyle karşılaştılar” dedi.

 

KAN SELLİNDE

Benzerlerine Ortadoğu ülkelerinde rastlanan kanlı saldırıda 50 vatandaşımız hayatını kaybetti, onlarcası da yaralandı diyen Ünlü “Anlaşılan odur ki 15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsü farklı terör örgütleri kanalıyla sürdürülmek, Türkiye teslim alınmak istenmektedir. Ancak Türk Milleti üzerine yönlendirilen bu kan sellinde boğulmayacak, bu kin ve kirli akına asla kapılmayacaktır. Türkiye terörizmin belini kıracaktır. Düğüne canlı bombayla saldıranların, insan hayatına acımadan kast edenlerin heves ve hesapları milli birlik karşısında parçalanacaktır” açıklamasında bulundu.

 

İBLİS ARTIKLARI

Türkiye tek yürek, millet tek umuttur. Milli Mücadele yıllarında gazilik unvanı inancının gücüyle alan Gaziantep teröre yenilmeyecektir diyen Ünlü “Türkiye’nin düşmesini gözleyen FETÖ, PKK, İŞİD gibi iblis artıkları hak ettikleri cezayı bulacaklardır. Gaziantep'te meydana gelen hunhar terör saldırısında hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara şifa diliyorum. Terör kimden gelirse gelsin, kökeni, kaynağı ve amacı ne olursa olsun insanlık adına, millet namına lanetliyor ve telin ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

TERÖRLE KALLEŞ KATLİAM

Hepimizin başı sağ olsun. Bugün bir yanımız Gazi diğer yanımız Şehadet, bakışlarımız, dualarımız Gaziantep'tir. Rabbim sabırlar ihsan etsin diyen Ünlü “Biz MHP olarak terörün her türlüsünün kökünün kurutulması adına, ne gerekiyorsa onu yapacağız, bu konuda her türlü desteği verdik vermeye devam edeceğiz. Bizim için birinci öncelik ufak siyasi hesaplar değil, milletin ve ülkenin bölünmez bütünlüğüdür. 15 Temmuz’da alçak darbe girişiminde muvaffak olamayan mihraklar, terörle ve kalleş katliam girişimleriyle sonuç alacaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar” dedi.

 

GÜNDEMİ GÖRECEĞİZ

Ankara’da yapılacak olan il başkanları toplantısında katılacağını söyleyen İl Başkanı Aydın Ünlü “Parti genel merkezinde yapılacak olan toplantıda ülke gündeminde yer alan konuların görüşülmesini bekliyoruz. Başbakan Binali Yıldırım tarafından liderler zirvesi yapılmaktadır. Oradan çıkacak olan görüşme sonrasında da neler olacağını hep birlikte göreceğiz. İhcatların olup olmayacağını bilmiyoruz. Ancak olabilir. Gündem maddeleri arasında yer alacağını bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

 

SÖZ VERDİM

Teşkilatlarımız tarafından parti içerisinde değerlendirmeler yapılmaktadır diyen Ünlü “İhraç edilecek kişiler hakkında genel merkeze sunulacak olan listeler konusunda genel merkez bizlerden beklemektedir. Ayrıca 9 Ekim’de kongre süreci başlamaktadır. Bu yönde de görüşmeler olmasını bekliyoruz. Takvimin nasıl işleyeceğini göreceğiz. Zaman kısalmaktadır. Ancak şu bir gerçektir. Partiye zarar vermek isteyen isimler kesinlikle olmayacaklar. Hafımız çok güçlüdür. Dünü unutmadan çalışacağız. Ben camiaya bu konuda söz verdim. 170 bin oy vermiş kişi bu kişilerle yol yürümek istememektedir. Bundan dolayı da gereğini yapmak durumundayım” dedi.

Serkan BORLAK 

 

22 Ağustos 2016 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR