Büyükşehir Belediyesi maskotuna isim arıyor

50 binin üzerindeki lisanslı sporcusuyla Türkiye’nin en çok lisanslı sporcusuna sahip kulübü olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, Dünya...

50 binin üzerindeki lisanslı sporcusuyla Türkiye’nin en çok lisanslı sporcusuna sahip kulübü olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, Dünya’da nesli tükenmekte olan ve Türkiye’de sadece Darıca hayvanat bahçesinde bulunan Kızıl Panda’yı maskotu olarak belirledi. Sevimliliğiyle dikkat çeken kızıl pandalar için, kulübün internet sitesi www.kbbkspor.com üzerinden isim yarışması açtı.

 

MASKOT KIZIL PANDA OLDU

28 spor branşında faaliyetini sürdüren, Dünya Avrupa ve Türkiye’de bir çok şampiyonlukları bulunan, Türkiye’nin amatör spor kulüplerindeki marka kulübü Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, kurumsal çalışmalarını da sürdürüyor. Kulüp yönetiminin son aldığı karar ile Türkiye’de sadece Darıca Hayvanat Bahçesinde bulunan, Dünya’da ise sayılı hayvanat bahçelerinde bulunan sevimli kızıl panda kulübün maskotu oldu.


BİRİNCİYE HEDİYE

Kulüp yönetimin aldığı karar ile kamu oyuna sunulacak olan sevimli Kızıl Panda öncesi, isim yarışması açıldı. Vatandaşların yarışmayla ilgili kulübün resmi internet sitesi, www.kbbkspor.com ‘a ziyaret ederek, anketteki formda yazan bilgileri doldurmaları yeterli olacak. 01 -31 Kasım tarihleri arasında yapılacak yarışma sonrasında, jürinin belirleyeceği birinciye samsung marka tablet pc hediye edilecek. Jüri tarafından belirlenen maskot isminin birden fazla kişi tarafından, gönderilmesi durumunda ise, kura çekimi yapılacağı belirtildi.

27 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR