“Kandıralı’nın oyu Kandıralı’ya olmalı”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli 1’nci sıra milletvekili adayı Hurşit Güneş, ziyaret ettiği memleketi Kandıra’da, “Kazanma şansı olan tek Kandır...

BÜYÜT

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli 1’nci sıra milletvekili adayı Hurşit Güneş, ziyaret ettiği memleketi Kandıra’da, “Kazanma şansı olan tek Kandıralı aday benim ve Kandıralı’nın oyu Kandıralı’ya olmalıdır” diyerek hemşerilerinden destek istedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli 1’nci sıra milletvekili adayı Hurşit Güneş, önceki gün memleketi Kandıra’da bir dizi ziyarette bulundu. Güneş, ziyaret ettiği yerlerde “Kazanma şansı olan tek Kandıralı aday benim ve Kandıralı’nın oyu Kandıralı’ya olmalıdır ”diyerek hemşerilerinden destek istedi. Güneş’e ilçe başkanı Muzafer Yağız, ilçe yönetimi ve Kandıra eski Belediye Başkanı Kenan Evin de eşlik etti.

HERKESİN MİLLETVEKİLİ
Güneş’in ilk durağı Kandıra Muhtarlar Derneği oldu. Güneş ziyarette yaptığı konuşmada, tüm Kandıralılara önemli bir siyasal görev düştüğünün altını çizerek, “Kuşku yoktur ki genel başkan yardımcısı olarak tüm Türkiye’nin sorunları benim sorunumdur. Tabi Kocaeli milletvekili olacağımdan Gebze’den Karamürsel’e kadar herkesin milletvekili olacağım. Ama kuşku yoktur ki Kandıra’nın bir çocuğu olarak en fazla Kandıra’nın sorunlarıyla ilgileneceğim” dedi.

GÜNEŞ DESTEK İSTEDİ
Kandıra’nın sorunlarını yakından biliyorum diyen Güneş, “Kandıra’nın epeyce sorunu var. Kahveler dolu, gençler işsiz. Hiç kuşkunuz olmasın ki ben seçildiğim takdirde tüm sorunlara elimden geldiğince yardım edeceğim. İçinizde başka partilere oy verenler vardır. Biz kimseyi verdiği oydan dolayı ayırt etmeyiz. Milletvekili adayları arasından bir Kandıralı olarak kuşkusuz yüksek bir oyla çıkmak isterim. Gönlümden geçen budur. Desteğinizi bekliyorum” dedi. Güneş, muhtarlık ziyaretinden sonra ilçedeki esnafları gezerek hem sorunları dinledi, hem de yapacağı çalışmaları anlattı.

05 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR