Memurların sigortasında yeni düzenleme yapıldı

Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı federasyonların Ankara’da yaptığı toplantıda memurlar için yapılan sigortalarda yeni düzenlemeler getirildi.Memur-Se...

BÜYÜT

Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı federasyonların Ankara’da yaptığı toplantıda memurlar için yapılan sigortalarda yeni düzenlemeler getirildi.

Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı federasyonların, Kocaeli Şube Başkanları 4-6 Mart tarihlerinde Ankara Kızılcahamam Asya Termal Otel’de yapılan Memur-Sen Türkiye Buluşmasına katıldı. Türkiye’nin tüm illerinden sendika şube başkanları ve il temsilcilerinden oluşan yaklaşık 800 kişilik başkanlar buluşmasına Kocaeli’den Harun Yaşar Aliş (Sağlık-Sen Şube Başkanı ve Memur-Sen İl Temsilcisi), Halil İbrahim Keleşoğlu (Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı), Sadican Aygen (Bem-Bir-Sen Şube Başkanı), Selami Tarcan (Diyanet-Sen Şube Başkanı), Ömer Türk (Büro-Memur-Sen Şube Başkanı), Yılmaz Tank (Birlik-Haber-Sen Şube Başkanı) Zekeriya Çıldır (Toç-Bir-Sen İl Temsilcisi), Tunahan Yiğit (Bayındır-Memur-Sen İl Temsilcisi), Fazlı Gözalan (Enerji-Bir-Sen İl Temsilcisi), Yalçın İnaltekin (Kültür-Memur-Sen İl Temsilcisi) katıldı.

SİGORTADA DÜZENLEME
Memur-Sen Türkiye Buluşması’nda, Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü Memur-Sen’in 420 bin olan üye sayısını, Mayıs 2011’de 500 bine ulaştırmak hedefleniyor. Ayrıca Şekerbank’ın sigorta şirketi olan SBN Sigorta ile yapılan anlaşma, her Memur-Sen üyesi 15.000 TL ferdi kaza sigortası ile sigortalandı, ayrıca ücretsiz olan Şekerbank kredi kartı alan Memur-Sen üyeleri 10 bin TL ferdi kaza sigortası, aracını SBN Sigorta’dan kasko yaptıran her Memur-Sen üyesi % 40’a varan kasko indirimi ve 30 bin TL daha ferdi kaza sigortası kazanıyor. Her Memur-Sen üyesi 15 bin TL – 60 bin TL Ferdi Kaza Poliçesine hiçbir ekstre ücret ödemeden sahip oluyor.

07 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR