Körfez’de yol gösterici eğitim

KTO’nun yapacağı çalışmalara yön gösterecek bu çalıştay sonuçları oda üyelerine de iletilecek Körfez Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birli...

BÜYÜT

KTO’nun yapacağı çalışmalara yön gösterecek bu çalıştay sonuçları oda üyelerine de iletilecek

Körfez Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde Eğitmen Banu Yüksel modaratörlüğünde Sapanca’da düzenlenen ve 2 gün devam eden eğitim programına katıldı. Eğitimin ilk gününde vizyon-misyon beyanları, kurum politikaları, SWOT analizi çalışmaları yapıldı.


SONUÇLAR ODAYA İLETİLECEK

Oda yöneticilerinin katılımının fazla olduğu Çalıştayda, ortak görüşler alınarak Körfez ilçenin ilk 10 sorunu belirlendi ve bu sorunlara yönelik oda olarak izlenecek stratejiler geliştirildi.  KTO’nun yapacağı çalışmalara yön gösterecek bu çalıştay sonuçları rapor haline getirilerek oda üyelerine de iletilecek.


EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, çalıştaya katılım gösteren herkese teşekkür ederek, “Avrupa standartlarında hizmet için uzun soluklu bir yolculuğa çıktık. Şu anda eğitimlerimiz devam ediyor, geliştirme ziyaretimiz tamamlandı ve önümüzdeki aylarda denetimimiz yapılacak” dedi.


BİZE YOL GÖSTERECEK

Sözlerini sürdüren Efe, “Üyelerimizin beklentilerine daha hızlı, daha kaliteli bir şekilde hizmet vermek amacıyla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Akredite olup bu belgenin gerekliliklerini yapabilmek bizim için büyük önem arz ediyor.  Burada belirleyeceğimiz odamızın güçlü yanları, fırsatlarımız bize yol gösterecek” açıklamasında bulundu.


PROTOKOL KURALLARI AKTARILDI

KTO Çalıştayında ilk gün stratejik plana yönelik çalışmalar yapılırken ikinci gün ise iletişim, beden dili ve protokol kuralları eğitimi düzenlendi. Toplantı devamında KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, çeşitli alanlarda düzenlenecek eğitim programlarına devam edileceğini belirtti.

20 Ağustos 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR