Saadet Partisi’nden Feniş grevine destek

Saadet Partisi Çayırova İlçe yönetimi, Feniş Alüminyum işçilerini ziyaret ederek haklı mücadelelerinde yanlarında oldu, onlara destek verdi.Saadet Par...

BÜYÜT


Saadet Partisi Çayırova İlçe yönetimi, Feniş Alüminyum işçilerini ziyaret ederek haklı mücadelelerinde yanlarında oldu, onlara destek verdi.
Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak ve çok sayıda ilçe yönetim kurulu üyesi, grev kararı alan bölgemizin önemli kuruluşlarından Feniş Alüminyum çalışanlarına destek ziyaretinde bulundu. Bölgemizin önemli kuruluşlarından ve yüzlerce aileye ekmek kapısı olan Feniş Alüminyum A.Ş. üretimin durmasıyla zor günler geçiriyor. Grev haklarını kullanarak onurlu bir mücadele sergileyen çalışanlarını, Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri de ziyaret etti. Başkan Bayrak’ın ziyaretini beğeniyle karşılayan işçiler, kendilerine verdikleri destek için teşekkür ettiler. Ziyaret de konuşan Bayrak, şunları söyledi.
ONURLU BİR MÜCADELE
Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak, “Ülkemizin en şerefli topluluklarından, çocuğunun ve ailesinin rızkını alın teriyle kazanan insanlarla bu onurlu mücadeleyi paylaşmaktan onur duyuyorum. Biz, üreten insanın çok şerefli ve ulvi bir görev yaptığını düşünen bir gelenekten geliyoruz. Reel politiğe teslim olmadan günlük çıkarlarımızın gerektirdiği değil, insanımızın onurunu izzetini koruyacak hayat mücadelesini elde etmek için sizlerle sonuna kadar birlikte olacağım” dedi. Bayrak, Saadet Partisi genel başkanı ve genel başkan yardımcıları aracılığıyla bu konunun ülke gündemine taşınması içinde gayret edeceğini sözlerine ekledi.

18 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR