Erdoğan’dan Zeytinoğlu’na hizmet şeref belgesi!

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 71’inci Genel Kurulu öncesi TOBB’da düzenlenen törende Kocaeli Sanayi Odası Ba...

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 71’inci Genel Kurulu öncesi TOBB’da düzenlenen törende Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’na 20’nci yıl “Hizmet Şeref Belgesi” verildi. Türkiye’deki sanayi kuruluşları içerisinde bu belgeyi alan tek isim olan KSO Başkanı Zeytinoğlu’na plaketini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdi.

 

ÖDÜL ALAN TEK İSİM

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde düzenlenen etkinlikle 10, 20, 30 ve 40 yılını dolduranlara Hizmet Şeref Belgesi verildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. 20’nci Hizmet Yılı Şeref Belgesi’ni Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden alan Zeytinoğlu, sadece Kocaeli’nin değil, tüm sanayi odaları arasında tek ödül alan kişi oldu.

 

HİSARCIKLIOĞLU KUTLADI

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu törende yaptığı konuşmada, Hizmet Şeref Belgesi’ne layık görülen üyelere ilişkin, “Kazanırken kazandırmanın, insanlara iş ve aş sağlamanın değerini öğrettiler. Dürüst tüccarın ne olduğunu gösterdiler” dedi. Hisarcıklıoğlu, Hizmet Şeref Belgesi alanların Türkiye’de üretimin ve ticaretin adı yokken üretim ve ticaret yaptıklarının altını da çizdi.

05 Mayıs 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR