Emniyet Müdürü Çalkavur’dan Başkan Doğan’a ziyaret

Kocaeli Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ederek bugüne kadar karşılıklı işbirliği içerisinde yapılan ça...

BÜYÜT

Kocaeli Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ederek bugüne kadar karşılıklı işbirliği içerisinde yapılan çalışmaları görüştü.
 
İYİ HİZMET
Halkın huzur ve güven içerisinde yaşamını sürdürebilmesi için İzmit Belediyesi ile sıkı bir işbirliği içerisinde çalıştıklarını belirten Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur “İzmit çok önem verdiğimiz ilçelerden biridir. Zaman zaman belediye başkanımızla halkımıza daha iyi nasıl hizmet verebiliriz, eksiğimiz nedir, birlikte neler yapabiliriz konusunda görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bugün de bu anlamda beraberiz. İzmit Belediyesinin bugüne kadar verdiği destek takdire şayandır. Her konuda desteğini görüyoruz. Verilen bu katkılar bizim şevkimizi arttırıyor” dedi.
 
ORTAK TEDBİRLER
Kocaeli Emniyet Müdürlüğünün de belediyenin de ortak hedefinin halkın huzuru, mutluluğu, refahı ve güvenliğini sağlamak olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da “Hukuk dışı işlerde kurumlar arası ortak mücadeleler gerekiyor. Emniyetimiz bu konu ile ilgili tedbirler alırken, biz de belediye olarak bu tedbirlere paralel olarak bir takım tedbirler almamız, ortak stratejiler geliştirmek gerekiyor. Yaptığımız görüşmede bu konuları ele aldık” şeklinde konuştu.
 
GEÇMİŞTE KALAN ALIŞKANLIKLAR
Günümüzde halen geçmişten kalan köhnemiş alışkanlıkların devam ettirilmesini isteyen bazı çevrelerin var olduğuna da söyleyen Başkan Doğan “Biz göreve geldiğimizden bu yana hukukun üstünlüğü için mücadele verdik, bu çerçevede çalışmalar gerçekleştirdik. Bunun dışında faaliyet yapmak isteyenler, belediye ile ilişkiye girmek isteyenlere en ufak bir taviz vermedik. Buna rağmen halen geçmişten gelen köhnemiş alışkanlıkların devam ettiğini, hatta bunlara destek olmak isteyen medya guruplarının var olduğunu üzülerek görmekteyiz. Biz, belediye olarak şehrimizin kaynaklarını haketmeyen hiç kimseye yedirmedik, yedirmeyeceğiz. Şu ana kadar gösterdiğimiz duruş budur. Bu anlamda emniyetimizin desteğine teşekkür ediyorum” dedi.

12 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR