TÜMSİAD Gebze Şubesi heyeti Gaziantep TÜMEXPO fuarında

Fuara TÜMSİAD Gebze Şubesi’nden TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, Şube Başkan Yardımcıları Fehmi Okuyucu, Muhteren Çay ,Sektör Kurulları Komi...

BÜYÜT

Fuara TÜMSİAD Gebze Şubesi’nden TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, Şube Başkan Yardımcıları Fehmi Okuyucu, Muhteren Çay ,Sektör Kurulları Komisyonu Başkanı Kerem Genç , Mali İşler ve Teşvik Komisyonu Başkanı Ali Kuzu Bektaş, üyelerden Cihan Öncel ve TÜMSİAD  Gebze Şube eski  Başkanı İsmail Akıncı katıldı.

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz Gaziantep’ de gerçekleştirilen fuarla ilgili olarak yaptığı açıklamada Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen sanayicilerle tanışma ve ürünlerini tanıma fırsatı bulduklarını ifade ettiler. Başkan Korkmaz fuara katılan bütün standları gezdiklerini, fuarın Ortadoğu pazarlarına yönelik olarak gerçekleşmesinin Türkiye ve Ortadoğu ülkeleri arasındaki ticari köprülerin daha da kuvvetlenmesini sağlayacağına inandıklarını belirtti. Fuarın daha çok bu bölgelerde iş yapmak isteyen üyeleri için çeşitli imkanlar oluşturduğunu anlatan Korkmaz, bu bölgelerle ilgili ticari planlamalar yapmak isteyen, bölge dokusunu iyi analiz eden iş adamlarımız için büyük bir fırsat olduğunu da sözlerine ekledi.

Çok sayıda işadamının yoğun ilgi gösterdiği fuarda GENÇTÜMSİAD Gebze Şubesi heyetinden ise, GENÇTÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Mustafa Akıncı ile yönetim kurulu üyeleri Ömer Kılıç, Mehmet Ok ve Muhammed Yorulmaz yer aldı.

03 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR