“Bizim hizmet sevdamız var”

Dilovası Belediyesi Kasım Ayı olağan meclisinde Belediye Başkanı Yaman "5 yılda rekor düzeyde yatırım yapıldı. Biz bu yola hizmet için çıktık" dedi.Di...

BÜYÜT


Dilovası Belediyesi Kasım Ayı olağan meclisinde Belediye Başkanı Yaman "5 yılda rekor düzeyde yatırım yapıldı. Biz bu yola hizmet için çıktık" dedi.

Dilovası Belediyesi Kasım ayı olağan meclisinde 5 yıllık yapılan çalışmaları anlatan Başkan Cemil Yaman, "Yaklaşık 5 yıldır halkımızın refahı için hep birlikte çalıştık. Dilovası son 5 yılda rekor düzeyde yatırım aldı. 250 milyonluk dev yatırımlar ile Dilovası'nda kuruluşundan bu yana 11 okulumuz varken 5 yılda bu sayıyı 22'ye çıkarttık. Alt yapıda kayıp kaçakta Türkiye'de eşi benzeri olmayan bir çalışma ile yüzde 75 olan kayıp kaçak oranını yüzde 14'lere düşürerek örnek ilçe oldu. Kentin en ücra köşelerine kadar asfalt ve parke çalışması yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Yaptığımız Tavşancıl Sahili, arıtma tesisleri, bilgi evleri, semt konakları, batı kavşağı gibi çok sayıda projeleri yaptık. Kültür Merkezimizin yapımı hızla yükseliyor.

DİLOVASI'NIN İLK HASTANESİ
Ancak bunların en önemlisi Dilovası'nın kanayan yarası hastane sorununu meclis üyelerimizle birlikte yaptık. Projesi belediyemiz tarafından çizilen 50 yataklı hastanemiz bitti. Son anda bakanımız ve valimizin de desteği ile ameliyathane ve kadın bakım ünitesi eklenmesi kararlaştırıldı ve kısa sürede hayata geçirilecektir" dedi.

HİZMET SEVDAMIZ VAR
Başkan Yaman, "İnşallah önümüzdeki 5 yılda da bu hizmetler ve bundan sonraki yapılacak hizmetler ile Dilovası halkı daha yaşanılabilir bir kentte yaşayacaktır. Beş yıllık görev süremde burada bulunan arkadaşlarımla bazen ters düşmüş ve birbirimizi kırmış olabiliriz. Bunlar olağan şeylerdir. Bizim gönül bağımız, hizmet sevdamız var. Bizim tek düşüncemiz Dilovası halkına hizmetti bunu da büyük ölçüde gerçekleştirdik. İnşallah bundan sonraki 5 yılda da hep birlikte bu sevdamızda yolumuza devam edeceğiz."dedi.

07 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR